Hayden Panettiere

Hayden Leslie Panettiere

7,4
4 584 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hayden Panettiere

cris o poranku ma rację...no bo ja pierdyka...jak można oceniać ludzi jak nawet nie widzaiało się jak ta osoba gra? a i jeżeli chodzi o skazanego na...to nawet jej do piet nie dorównuje...POPRAWKA-ona ma 18 lat co ukazuję ,że jest ona jedną z najbardziej pracowitych osób show biznesu...a najlepsze jest to że sama zapracowała na swój sukces...to mi się w niej podoba..a jeśli chodzi o jej umiejętnosci to sami spójrzcie:
jazda konno-zebra z klasą
jazda figurowa-zaawansowana-księżniczka na lodzie
gimnastyka,akrobatyka-dziewczyny z drużyny 3
profesjonalne aktorstwo-heores
w każdym ze swoich filmów pokazuje swoję największe atuty...jedyną jej wadą jest to ,ze wzieła się za śpiewanie ale to raczej mozna jej wybaczyć...naprawdę zanim dacie jej jeden pójnicie się w kapuściany łeb a póżniej krytykujcie ale przynajmniej obiektywnie...
z poważaniem destiny :)

film_fan

*poprawka-póknijcie sory..klawiatura mi zaczeła wariować...piszcie swoje opinie co do mojej wypowiedzi.

film_fan

Ja się zgadzam z Tobą w 100%. Nic dodać nic ująć.

tom_26

Dziekuję Tom ,chociaż ty pochwalasz moja opinie...I to nieprawda ,że sami nastlatkowie dają jej dziesięć ,ponieważ znam wiele osób powyzej trzydiestki ,którzy takze umieją docenić jej talent...nie to co matoły ,którzy tylko umieją bluźnić na osobę ,której nie znają! ludzie opanujcie się...zachowujecie się jak małe bachory ,które zazdroszczą hayden tego że przynajmniej coś umie ,nie to co wy..żal mi Was ...a i jeżeli hayden dostaję co max.dwa tygodnie 200 tysięcy propozycji krecenia z nia nowej produkcji no to chyba musi coś znaczyć ,nieprawdaż?? ;/

film_fan

no taka już jest polska młodzież, niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones