Hayden Panettiere

Hayden Leslie Panettiere

7,4
4 583 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hayden Panettiere

to jakiś niemiłosierny żart.

boze widzisz a nie grzmisz..

kita

Wiem, do TOP 50 jeszcze troszkę brakuje...

ale pocieszę Cię, że przez jakiś czas była nawet w TOP 10 :)))

freepick

zartujesz sobie ze mnie?!

za co ona tam jest?

kita

Jest piękna, atrakcyjna, nie za wysoka, bardzo bystra, ma piękny głos, do tego świetny gust.

Dalej mam wymieniać? och, jesteś dziewczyną, rozumiem; to tak samo jakbym miał dostrzec pozytywy u Zakościelnego, za którym lecą tysiące fanek.

freepick

zakościelny też jest marnym aktorem, ale przynajmniej nie jest w top 100, uroda w tym serwisie nie powinna się liczyć.

freepick

wszystko się zgadza, ale to nie aktorka!

Szmminka

gdyby nie była aktorką, to by jej profil na tej stronie prawdopodobnie nie został założony; nie rozumiem Twojej obiekcji?

freepick

już ci to tłumacze.

Jestem być może ,,inna'' no ale za to niepowtarzalna. Ja aktorką nazywam osoby które prawdzwie nimi są i mają wykształcenie takie wpisane do dyplomu. Jest po studiach aktorskich, albo chociażby po jakieś marnej szkółce> Jeśli nie nie jest ona aktorką, a przypadkiem grającym w serialach

Szmminka

Widzę,że zarówno tu jak i na swoim profilu uwielbiasz akcentować swoją "odmienność" poglądową. Widzę również, że jesteś pokrojem człowieka, dla którego najważniejszy "papier". Rozumiem,że dla Ciebie gdy nauczyciel nie ma przygotowania pedagogicznego podpiętego pod tytuł magistra to nie jest nauczycielem? nie liczy się powołanie i zdolności a papier? ciekawie. Nie twierdzę,ze Hayden jest dobrą aktorką, szczerze powiedziawszy jest mi obojętna,ale Twoja wypowiedź mnie rozbawiła (nie martw się dla Twojego poczucia "oryginalności" osobistej dodam,że w sensie negatywnym). cheers!

Szmminka

Nie piszę tu o niej ale ogólnie, Łatwiej kupić papier ukończenia, niż umieć coś robić, grać.

Czyli Tomasz Bagiński jest dla ciebie nikim skoro porzucił studia (Architekture ;/) by tworzyć animacje i nominacje dostać nominacje do Oscara ?i wiele innych nagrod

Kubas89

Nie martw się. Pani z komentarza nad nami z pewnością, powie,ze wbrew temu co sądzi 90% populacji Baginśki to wcielona szmira. Przecież ona taka oryginalna jest. Wystarczy zerknąć w profil. Trzeba zabłysnąć.

Szmminka

to co na filmweb robi kasia cichopek, ktora nie ma zadnej szkoly zw. z aktorstwem

a do facetow - wiadomo ze tu sie glosuje - uroda + talent

użytkownik usunięty
januszek324

A co w Cichopek jest tak bardzo atrakcyjnego? Jak dla mnie kompletnie nic.

freepick

Hitler nie był aktorem a profil jest. Skończ pieprzyć.

Ładna dziewczyna. Trochę za niska ale chyba w tym tkwi urok (proporcje w każdym razie się zgadzają).

kita

Czy do znudzenia trzeba każdemu tłumaczyć jak działa top 100? Co jakiś czas obok De Niro lub Nicolsona dołącza jakiś aktor/ka na którego akurat zaczęli ostatnio głosować lub zagrał w jakimś głosnym filmie i potem tak jest że na do 1. dziesiątki dostają się aktorzy drugoplanowi z Harry'ego Pottera albo z Lost.

Ranking popularności to nie to samo co ranking wybitnego aktorstwa. W przeciwnym razie pierwszą trójkę musiałaby bezustannie okupować Meryl Streep.

użytkownik usunięty
Joanna_7

Hayden Panettiere jest ideałem pod względem wyglądu :)
No ale dosyć o tym...
Jako aktorka też jest dobra a poświadzcyć o tym może jej filmografia :)

Rzadko udzielam się w komentarzach, bo każdy ma swoje zdanie i nie mam czasu się z nikim kłócić, ale zrobię wyjątek.

"Jako aktorka też jest dobra a poświadzcyć o tym może jej filmografia".

OMG!!! sądziłem, że miarodajnością talentu/umiejętności aktorskich jest gra jaką ktoś prezentuje, a nie to w czym zagrał. Człowieku, jak ty oceniasz aktorów po tym w jakich filmach zagrali to rozpędź się i prz.yje.b głową w mur.

kita

Bardzo zdolna dziewczyna. W Herosach gra naprawdę bardzo dobrze i przekonująco, ciekaw jestem co będzie dalej z jej karierą.

kita

ja tam lubie Hayden.
Każdy film i serial z nią, miło ogląda.

Lonely

Ja rowniez ja lubie ale to nie zmienia faktu, ze w obiektywnej ocenie do top100 jej troszeczke brakuje... :/

kita

Mam już po dziurki w nosie takich tematów...;/
Gdzie bym nie zjarzała tam widzę takie "wypowiedzi"
Dla wielu z Was jedyną możliwą opcią dobrej aktorki może być na ten przykład Julia Roberts (jest doskonała, żeby było jasne!) bądź to Julie Dench (też świetna!), ale jak już ktoś, jak na razie nie wyrobił sobie nazwiska i puki co zagrał tylko w serialu, który jest, jak na złość, jednym z lepszych jakie widziałam, to już w Waszych małych, zakonserwowanych mózgownicach nie mieści się pod tytułem "dobra aktorka". Ludzie, Wam na serio zdaje się że jesteście "specami" od kina? Jeśli tak, to normalnie narody klękajcie przed Waszą mądrością...

maggiebloom31

Zgadzam się z wypowiedzią wyżej, tu często krytykowane są aktorki, które jeszcze nie są tak znane jak Roberts itp. a znalazły się na liście TOP 100. Gdyby były beztalenciem toby ich tu nie było, ale z drugiej strony rozważając jedną z pierwszych wypowiedzi to prawda, że często znajdują się na tej liście "gwiazdeczki" z hitów, których fabuła przysłania ich brak zdolności. Więc biję się z myślami - poco wogóle jest ta lista TOP? By wyrazić swoje uwielbienie wyglądu, czy pozwala zemścić się antyfonom, a może dla tych którzy nigdy w życiu danej aktorki na oczy nie widzieli i oceniają je wedle upodobania...

daphne16

ja mysle ze niezla z niej aktorka. bedzie lepsza uczy sie caly czas przeciez.

kita

idzcie i zgloscie to na policji, ze hayden znalazla sie w top 100 lol

kita

idzcie i zgloscie to na policji, ze hayden znalazla sie w top 100 lol

WilliamCrazy1

Mogę was moi drodzy pocieszyć bo Hayden nie jest już w Top 100, znalazła się poza tą listą. I nie wiem o co tyle krzyku, bo mi akurat idealnie nadaje się na aktorkę...

daphne16

OOO??!! Czytam i nie mogę <haha>.Pozwólcie że powiem co o tym myślę......
w żadnym wypadku nie zasługuje ona na miejsce w TOP100 (dobrze że jej już tam jej niema).A jak ktoś argumentuje to że jednak powinna być w 100 (nawet 10) tym że jest ładna itp..... skąd możesz wiedzieć że jest bystra skoro nigdy z nią nie rozmawiałeś i nigdy nie porozmawiasz ^^^(nie chce ci psuć marzeń), no chyba że o czymś nie wiem.Jest przecież tyle aktorek (może ona kiedyś im dorówna).

........SORKI ZA REFERAT

PS

Niezła z niej dupa ; szkoda ze teraz to wystarczy żeby ją uznać za "dobrą" aktorkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones