Hayden Panettiere

Hayden Leslie Panettiere

7,4
4 584 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hayden Panettiere

Zero wciecia w biodrach, brak bioder ...fuuuu

zioda

no jest trochę krępa, dobrze że buzi nie ma brzydkiej i ma czym oddychać bo inaczej byłoby mega źle.

Talentu zero, głos totalnie typowy.

Unibet_78

Płuca są zrobione a do tego coś z klatka ma...bleeeee

zioda

patrząc na fotki jak była młodsza - płuca ma chyba jednak swoje. Taki typ budowy, przysadzista, wszystko potężne

Unibet_78

Ogarnijcie się.......bo ej masakra po prostu tips mi się złamał pisząc to no nie.

ewebat

:D kolejna tipsiara ja nie mogę :D

Unibet_78

Panowie, widać, że ewidentnie wolicie chłopców. ;)

mkskala

a coś w tym złego?

Unibet_78

a coś w tym dobrego?

zioda

Straszne. Niech się zabije.
Dobrze, że wszyscy inni idealni.

zioda

Skoro nie ma bioder, to nie może mieć w nich wcięcia.

zioda

I tak bym ją gryzł, waginosceptyku.

Eternal_Cowboy

waginosceptyku ?! Polski język nie służy ? nie ma to jak brak argumentów na dany temat xD A popiłbyś Wódką i dogryzł ogórkiem kwaszonym ? HE ? a może to normalne u CZERWONYCH hhehehehe Xd

zioda

Polski język? U mnie wszystko z nim w porządku. To raczej u Ciebie można się doczepić do interpunkcji oraz niestosowania zasad pisania wielkich liter. A tego czerwonego to już nie wiem skąd wziąłeś. Tylko im mogą się podobać ładne blondyneczki?

Eternal_Cowboy

Uważaj, kolega Zioda ewidentnie Cię podrywa. xD

użytkownik usunięty
zioda

I co ? ma jej to w czymś urągać że nie ma wcięcia w tali ? ech, ci dzisiejsi faceci... same pustaki lecące tylko na idealne kobiety, a jak już ma ona jakąś choćby najmniejszą wadę to jest bynajmniej zła i fuj .

użytkownik usunięty
zioda

Wygląda jak 12 latka dlatego podoba się większości facetom, to samo Ellen Page albo Emma Watson.

zioda

Ty jesteś chyba ślepy...http://www.proboxing-fans.com/is-wladimir-klitschko-the-real-most-intere sting-man-in-the-world_080513/hayden-panettiere-in-esquire-magazine/ ...gdzie tu przysadzistość, gdzie chłopska figura...sama subtelna kobiecość. Żal mi Ciebie

Nozix

To wszystko piszą spasione pasztety lub homoseksualiści ni przejmujmowałbym sie.

zioda

Ja tam nie wiem co wy od niej chcecie, piękna kobieta :)
Nie każdy jest idealny, ona tez nie, ale ona za to ma piękny usmiech i twarz, nic tylko oglądać :)

kowal1528

Tak jest. Mądrze prawisz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones