Hayden Panettiere

Hayden Leslie Panettiere

7,4
4 584 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hayden Panettiere

ja pierdyka! jacy Wy jesteście żałośni..każdy daje jej 1 chcoć nawet jej nie zna?? no sory ale to trzeba byc kompletnym debilem!!to jednak coś chyba znaczy?? gowniarze?? sama się na tym 4 miejscu nie znalazła! ludzie na nią głosowali! a tu nagle jakieś bachory zrobiły focha bo same nie moga mieć tego co ona ma!! żal mi was...przeczytajcie moja poprzednia wypowiedź to mozę coś Wam w tym pustym łbie się pojawi!!

''cris o poranku ma rację...no bo ja pierdyka...jak można oceniać ludzi jak nawet nie widzaiało się jak ta osoba gra? a i jeżeli chodzi o skazanego na...to nawet jej do piet nie dorównuje...POPRAWKA-ona ma 18 lat co ukazuję ,że jest ona jedną z najbardziej pracowitych osób show biznesu...a najlepsze jest to że sama zapracowała na swój sukces...to mi się w niej podoba..a jeśli chodzi o jej umiejętnosci to sami spójrzcie:
jazda konno-zebra z klasą
jazda figurowa-zaawansowana-księżniczka na lodzie
gimnastyka,akrobatyka-dziewczyny z drużyny 3
profesjonalne aktorstwo-heores
w każdym ze swoich filmów pokazuje swoję największe atuty...jedyną jej wadą jest to ,ze wzieła się za śpiewanie ale to raczej mozna jej wybaczyć...naprawdę zanim dacie jej jeden póknijcie się w kapuściany łeb a póżniej krytykujcie ale przynajmniej obiektywnie...
z poważaniem destiny :) ''

film_fan

p.s z oceną 1 to głosujcie na takie ''gwiazdy'' jak hilary duff czy innne ofiary losu ,ale nie na dziewczynę ,która robi to od lat i w dodatku robi to dobrze! wybaczcie jeśli moja poprzednia wypowiedź była trochę za ostra...

film_fan

Kolejna zwariowana nastolatka zapatrzona w swoich idoli, którzy niestety muszą się jeszcze wiele nauczyć......

Żal mi niektórych osób....

LooZak_2

jak ja uwielbiam nieuzasadnione odpowiedzi ods tak bardzo głupich ludzi jak ty...ehh żal mi takich ludzi...po za tym nie jest moja idolką ,tylko doceniam jej ciężką pracę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones