Hayley Atwell

Hayley Elizabeth Atwell

7,9
16 277 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hayley Atwell

...że nie wszystkie Brytyjki to pasztety.

MilesQuaritch

Ładna brytyjka...hmm podejrzane.

NachosBoss

Taa, pewnie jakiś polski as lotniczy maczał w tym (powiedzmy) palce :D

użytkownik usunięty
MilesQuaritch

"Actress Hayley Atwell is blessed with amazing genes. Part English and part American, with some Native American ancestry"
Angielsko - amerykańsko (z jakich amerykanów?) - indiańskie pochodzenie ;)

Dobre, ale ma słowiańskie rysy twarzy- okrągłą buzie. Strasznie schudła do Capitana A nie poznałam jej powiedziałabym, że wcześniej ładniej jej było w lekkich krągłościach.

użytkownik usunięty
wikiw99

Ma szerokie kości policzkowe - cecha indiańska, a Indianie należą do rasy żółtej. Mało który Słowianin ma okrągłą twarz.
Mi ona wygląda na typ podobny choćby do brytyjskiej królowej Wiktorii (z tym, że ładniejsza o wiele) - http://beesnet.files.wordpress.com/2011/06/queen-victoria.jpg

to się zgodzę, ale ja i połowa moich koleżanek mamy okrągłe buzie przynajmniej w południowo-wschodniej Polsce tak jest

użytkownik usunięty
wikiw99

Polacy są jednakowi w całym kraju. Jak są gdzieś różnice to raczej niewielkie.
Okrągłe to dla mnie coś jak Chińczycy, Mongołowie itp. - Oni mają okrągłe twarze, Polki takich nie mają. Z resztą widziałem nieraz na żywo więc mogę porównać. A wystarczy pojechać za wschodnią granicę, choćby na Ukrainę, i od razu widać, że tam ogólnie ludzie są bardziej "okrągli".
Można też zauważyć, że okrągławe twarze najczęściej miewają głównie kobiety, i tak jest nie tylko w Polsce.

wikiw99

Lepiej by wyglądała z nadwagą, równomiernie obtłuszczona a nie takie samotne wielkie biuścisko

MilesQuaritch

Wydawało mi się, że kobiety na Wyspach Brytyjskich są rude (wszędzie), piegowate, mają końską twarz i wielkie stopy. Ta aktorka temu zaprzecza.

MilesQuaritch

Nie tylko ona. Podam pare przykładów:
- Kate Winselt
- Kate Beckinsale
- Lena Headey
- Rosie Huntington-Whiteley
- Catherine Zeta-Jones
i wiele innych

duxo89

Ciekawe jak wyglądają twoje aktorki bez makijażu.

MilesQuaritch

problem w tym że ona nie jest ładna.... ma nos jak świnka Piggy.

Ładna jest Zeta-Jones, Winslett,...

Rosie Huntington-Whiteley - to najbrzydsza Brytyjka - sam plastik.

Unibet_78

moc trolingu w tobie wielka :) pozdrawiam

MilesQuaritch

Nie wszystkie ale większość ;-D

MilesQuaritch

zgadzam się

MilesQuaritch

Uderzająco podobna do najseksowniejszej kosmitki w historii kina, tj. do Mathildy May ("Siła witalna").
Naga, nieskrępowana uroda Mathildy May jest tam tak obezwładniająca, że pozwala wybaczyć filmowi "LIFEFORCE" wszystko (a jest co).
Wielkie piersi i pupa Matyldy, przy proporcjonalnie niedużej budowie ciała, ogląda się z prawdziwą przyjemnością.
Sfotografowano je tam z taką miłością, że wprost nie można oderwać wzroku. Urzeka ta staranna cierpliwa kontemplacja tego przepięknego ciała. Być może jednego z najpiękniejszych w historii kina w ogóle.
Mathilda May - to Inkarnacja Daisy Ridley, a zwłaszcza Hayley Atwell.

AutorAutor

W ogóle niepodobna do twojej kosmitki, która nie jest nawet ładna.

eska_10

Zatem polecam film "LIFEFORCE".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones