Heath Ledger

Heath Andrew Ledger

8,9
52 933 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Heath Ledger

Nie rozumiem dlaczego coraz wiecej osób nie cierpi tego człowieka ... Przecież oni już
nawet nie wyróżniają sie z grupy , Heath po prostu nie grywał w wielkich hitach , a gdy już
zaczął , stało sie to co sie stało :( Dlaczego nikt nie nazeka na Jamesa Deana
(Przepraszam ze to jego wybrałem na przykład , nie miałem na celu nikogo urazić) Który
rownież niestety zmarł młodo , a w tamtych czasach był kimś kim Ledger jest dzisiaj , lecz
wątpię aby miał takie grono hejterow.Ech .. Może po prostu kiedyś ludzie którzy znają sie
na aktorstwie brali sie za ocenianie aktorów a nie tak jak dzisiaj .. Smutne.

Kaem_fw

:) Polacy, to taki naród niestety... jak komuś się udaje - od razu należy zgnoić... niestety.
Ja fanką Ledgera jestem od 1999 roku i nadal jestem. Bardzo żałuję, że stało się to, co się stało. Ale widać tak musiało być...

Bestii

Uwielbiam Heatha, ale nie oszukujmy się, większość jego fanów to młodzi ludzie, a to właśnie jest docelowa grupa hejterów;)

Falca

uwierz mi... bywam na profilach różnych aktorów na FB i widać, że wiek tutaj nie gra żadnej roli... niestety, bo małolatom jeszcze można co nieco odpuścić.

Bestii

umarł na własne życzenie skoro przedawkował środki nasenne i najwidoczniej nie chciał już dalej żyć

Kaem_fw

Nie przyrównywałbym go do skali czasów, gdy królował m.in. James Dean, bo on wtedy był wielką gwiazdą, gdy odszedł. Heath w sumie dopiero zaczął wspinać się na szczyt bycia taką gwiazdą i wielu ludzi denerwuje ten tzw. "boom" na Heath'a po TDK i stąd hejterstwo. Bardzo go szkoda, bo po tym filmie moglibyśmy ujrzeć go w innych, niesamowitych rolach, ale najwidoczniej tak miało być :/

LukeInside

Chodziło mi raczej o to ze obaj po śmierci byli uwielbiali bardziej niż zwykle :p.

Kaem_fw

" Może po prostu kiedyś ludzie którzy znają sie
na aktorstwie brali sie za ocenianie aktorów a nie tak jak dzisiaj" <-to zdanie wyraza wszystko. dziekuje za nie, bo czytajac jeden z poprzednich tematow i wypowiedzi w nim zamieszczone prawdopodobnie dostalam stanu przedzawalowego.

Kaem_fw

Dlatego że zagrał rolę homoseksualnego mężczyzny.
Heath rolą którą zagrał naraził się męskiej publiczności ok.73%
73% kojarzy tę rolę z jelitem grubym.
Brak tolerancji i wyobrażni,tylko tyle i aż tyle.
Mój komentarz jest tylko najprostszą odpowiedzią i nie chcę aby ktoś oprócz tych 73% z czytających czuł się urażony.

Kaem_fw

Mnie dziwi czemu jest tak wysoko w rankingu filmweba. Solidny aktor, ale nie wybitny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones