Heather Locklear

Heather Deen Locklear

6,8
1 560 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Heather Locklear

Od dziecka uważałam ją za najpiękniejszą aktorkę:)

użytkownik usunięty
komputerek9

Zgadzam sie w 100% uwielbiam ją

użytkownik usunięty
komputerek9

Zgadzam sie w 100% uwielbiam ją

komputerek9

podpisuję się pod Twoim postem obiema rękami!

komputerek9

Oj tak. PIĘKNA kobieta!

komputerek9

Śliczna , śliczna , śliczna ! Śliczna mimo upływu czasu :)

Teeddy

Śliczna... była. Przez to coś co sobie regularnie wstrzykuje w policzki wygląda jak chomik, tudzież morświn. I to pomimo, że malują ją tak, aby tego nie było widać. Bez tapety wygląda jakby ja pobito, w internecie są zdjęcia bez tapety. Oj...

valonna

Postarzała się jak każdy ,ale kiepsko dobiera role a odrzuciła kilka fajnych propozycji .

Ruben_fw

Po niej właśnie średnio widać, że się postarzała, za to bardzo widać, że mordę (to już nie twarz) regularnie czymś pompuje...

valonna

Jak już raz pójdziesz do chirurga to trudno się odzwyczaić ,a przecież są aktorki które są po 50 i wyglądają ładnie np .Grażyna Wolszczak po prostu w Hollywood aktorki ,aktorzy mają za dużo hajsu i nie wiedzą co z nim robić.

komputerek9

Zgadzam się! Jest przepiękna! Chętnie bym się z nią... pobawił :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
komputerek9

Ładna jest, ma dość klasyczną urodę. A ja mam słabość raczej do nietypowych ludzi. No, ale wszystko jest kwestią gustu, więc do obiektywności mi daleko :)

komputerek9

Wygladala najlepiej w latach 80/90 do 2005 ale jedno jej trzeba przyznac ma swietna figure jak na 50+

komputerek9

w dynastii ją uwielbiałam, miała charakterek
w tamtych latach wyglądała jak 100% lalka barbie, blondi o niebieskich oczach, z wąską buzią.
piękna z niej kobieta,

marzena227

Przepiekna kobieta. Ogladajac Melrose Place zazdroscilam jej urody.

komputerek9

http://www.justjared.com/photo-gallery/502171/heather-locklear-jack-wagner-beach -12/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones