Heather Locklear

Heather Deen Locklear

6,8
1 571 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Heather Locklear

Czy to tylko za sprawą operacji plastycznych? Pierwszy raz zobaczyłem Ją w serialu LAX. Pewnie widziałem ją też w dynastii,ale byłem jeszcze wtedy bardzo mały i nie doceniałem piękna kobiet.

Panmarcin

mi się wydaje że ona chyba jako jedyna hollywoodzka aktorka nie miała zadnej operacji plastycznej!! czytalam kiedys troche o niej i stamtąd tak właśnie wynikało!! ma już kobita swoje lata ale, fakt, trzyma się niesamowicie!! pewnie teraz po rozwodzie troche siebie zaniedba czego jej nie życze, bo lubie zarówno ją jak i jej byłego małżonka, Richiego Sambore!! szkoda, ze sie rozeszli.............:(:(

richie_s_

no muszę sie również zgodzić, że się dobrze trzyma bo na tym zdjęciu wygląda na ok 30 lat...
świetna z niej babka, a tak jak mój porzednik napisał też mam nadzieję, że się nie zaniedba po rozwodzie.

Panmarcin

Piękna :) jak ją zobaczyłem w Historii kopciuszka to się zakochałem :))

luk602

Pikna dziocha.

Kwic

Śliczna - to właściwe słowo które do niej pasuje .

Grand23

i ja sie podpisze, piekne cialo, zgrabna jak cholera, i cudowna twarz, przyklad dla kobiet w jej wieku, tak trzymac! ;) oby moja zona tez tak potrafila :P

Panmarcin

Fakt jest to piękna kobieta, ale zobacz film "Nora Roberts - Angels Fall" ma tam tak napompowaną twarz botoksem, że ma poliki jak chomik. Niestety wiek robi swoje a takie piękne aktorki chcą jak najdłużej zachować młody wygląd. Ona ostatnio coraz mniej przypomina siebie a jest to wynik niewątpliwie zabiegów odmładzających.

lalala

zgadza się! Na pewno Majstrował ktoś przy niej ze skalpelem. Chyba że botoks też daje takie efekty, ale musiałby chyba sobie tego naprawde sporo wstrzyknąc żeby wyglądac tak jak teraz. Wygląda młodo, ładnie, zgrabnie ale dla mnie przesadziła z korektą twarzy. Dobre porównanie [lalala] do chomika.

użytkownik usunięty
Lilianna

śliczna jest ostatnio oglądałem film Idealny facet w którym grała i naprawdę świetnie się tam prezentowała

no nieźle wygląda jak na 50 lat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones