Heather Matarazzo

Heather Cristina Matarazzo

7,0
1 772 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Heather Matarazzo

Fajnie ja pocieli, zrobila za prysznic ;]

vincentvega_3

hahaha ;] nice shower ;] drapu drapu scratchy ;]

lubie kiszone owoce ;]

vincentvega_3

Jak ją dokładnie zabili?? prosze powiedzcie!!

vincentvega_3

Jak ją dokładnie zabili?? prosze powiedzcie!!

tomek47

Wisiała na lańcuchu nago do góry nogami. Potem do pokoju weszła jakaś "szmata" zdjeła szlafrok położyła sie nad nią... miała miecz i kose najpierw odcieła jej knebel... ona krzyczała coś w stylu "pomóz mi" itp. potem babka zaczeła ją ciąć tym mieczem na plecach itp. jak już była cała umyziana we kriw podcieła jej gardło i lecialo pełno krwi..... BLEE film taki sobie ale ta scena była makabryczna !!! aż mnie zatkało i strasznie bylo mi żal Heather ;( :PP

Sidewinder

1. położyła sie nad nią... ????????????????????????????? - chciałbym się położyć nad kimś wiszącym głową do dołu :P

2. potem babka zaczeła ją ciąć tym mieczem na plecach itp. jak już była cała umyziana we kriw podcieła jej gardło i lecialo pełno krwi..... - cięła ją kosą, a na koniec doprawiła czymś podobnym do sierpa... ja tam miecza żadnego nie widziałem, ale możem ślepy... :P:P:P

raddeq

AAAA nawet nie pamiętam ;p cieła ją czymś ostrym ;p a z tym nad nią to przejęzyczenie ;p

Sidewinder

Ta scena była chyba najbardziej masakryczna z "Hostelu II" . Szkoda mi było jej bohaterki, bo tak miła, ufna dziewczyna ....

vincentvega_3

i jeszcze ta kobieta miala spaczona psychike i dostala orgazmu podczas usmiercania tej biednej dziewczyny...
Moral z tego taki zeby nie wierzyc obcym !

http://www.youtube.com/watch?v=wviteXajiFA

mabia_2

Ta wiedźma z kosą poprostu chcciała się wziąść kąpiel w krwi z dziewicy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones