Helen McCrory

Helen Elizabeth McCrory

8,3
13 991 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helen McCrory

Zagrała wstrząsająco. Cały spektakl spłakana i szalona. No i jej uroda zapiera dech.

AleksandraGabriela92

To prawda! Jej Medea była niesamowita! Udało mi się zdobyć nagranie z NT Live bo niestety nie dałam rady obejrzeć na żywo w Londynie. Ci co widzieli mówią, że równie świetna była w The Last of the Haussmans. Wygląda na to, że Helen to prawdziwe "sceniczne zwierzę" lol Obiecałam sobie, że następnym razem kiedy wróci na londyńską scenę będę tam :D

sylvia_fw

Hej, wiem, że już dawno pisałaś ten post, ale jak udało Ci się zdobyć to nagranie? Widziałam raz transmisję w kinie jakieś 1,5 roku temu i od tej pory próbuje to wszęedzie znaleźć, ale nic mi z tego nei wychodzi... Wywarło to na mnie takie wrażenie, że muszę to zobaczyć jeszcze raz

Anianias7

ludzie !!! co Wy oglądacie? :)

Anianias7

Jestem tutaj bo dowiedziałem się o śmierci aktorki. Bardzo przykre. Wiem, że już dawno przestarzały temat no ale może ktoś akurat to czyta. Najlepiej będzie zalogować się za darmo na stronę National Theatre. Potem możesz wykupic sobie miesiąc czegoś co nazywa się National Theatre at Home za 13 funtów i obejrzeć. Warto. Do muzyki przyłożyła się Alison Goldfrapp (dziwnie, co? :)) Sprawdziłem, nie ma akurat w tej chwili ale dvd też da radę zdobyć. Pewnie wytłoczą i znów wróci do sklepiku. Są za to różne sklepy internetowe, którym się jeszcze zachowały płyty (np dvdplanetstore)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones