Helen Mirren

Helen Lydia Mironoff

8,2
30 955 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helen Mirren

Czy ona zasługuję na 1 miejsce !!?? Nie znam jej ogólnie , oglądają top100 kobiet widze że ona na 1 miejscu :O Możecie podać pare filmów z jej rolami rzekomo na pozycję w top100 na której się znajduję , czy naprawdę meryl streep albo helena boham carter albo jane fonda nie są od niej lepsze ?

Lecho1523

Jest jedną z czołowych aktorek brytyjskich, a w 2006 roku zdobyła Oskara za główną rolę w filmie ,,Królowa" ^^ Aż dziw, że jej nie znasz. I choć moim zdaniem na 1 miejsce nie zasługuje, na pewno jest rewelacyjną aktorką, zasługującą na miejsce co najmniej w top 30, a nie w top 100 :P A z ról, w których popisała się swoim talentem polecam choćby, ,,Królową" ; ,,Dziewczyny kalendarza" czy ,,Jak wykończyć panią T.?". Mnie podobały się także jej kreacje w ,,Atramentowym sercu" i ,,Skarbie narodów 2". Myślę, że godnym uwagi filmem będzie ,,The last station", skoro zdobywa za niego tyle nominacji do rożnych nagród. Z tego co słyszałam zagrała także rewelacyjnie w ,,Szaleństwach króla Jerzego' i ,,Elżbiecie I", ale tych filmów jeszcze nie widziałam, więc nie oceniam :)

Milimetr

Nazwisko kojarze ale nie widziałem żadnego filmu z nią wkońcu nie są to żadne klasyki z top100 ale mam zamiat obejżęć by przekonać się o jej talencie :)

Lecho1523

Zasługuje. Jest naprawdę wspaniałą aktorką i dziwie się, że dopiero teraz została doceniona.

lolcia4

ja ją bardzo cenie i uważam że na miejsce w top 15 spokojnie zasługuje ...
ale 1 miejsce to przesada ...

Keymil

No i już na 19 miejscu :) Ale teraz jakaś recepcjonistka z spider-mana 2 na 1 :/

Lecho1523

Helen Mirren zasługuje na miejsce w Top10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones