Helen Mirren

Helen Lydia Mironoff

8,2
30 955 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helen Mirren

Ma ktoś od niej autograf?! Albo od jakiejś innej gwiazdy?! Bo słyszałam, że dużo osób wysyła listy z
prośbami i zastanawiam się czy też napisać. Nawet nwm czy jak się do tego zabrać dlatego pytam.

FIlmIsMyLife

Jam mam, ale zdobyłam go osobiście, tzn. koczowałam na zimnie po przedstawieniu "The Audience", ale było warto, bo Helen okazała się istotą uroczą, ciepłą, niezwykle pozytywnie nastawioną do fanów i zrobiła na mnie olbrzymie wrażenie.
Natomiast wiele lat temu uwielbiałam Shirley MacLaine, więc napisałam list do jej fan clubu i dostałam w zamian zdjęcie z dedykacją i autografem. Myślę, że możesz zrobić podobnie.

FIlmIsMyLife

ja mam, ale właśnie otrzymałam go po tym, jak wysłałam list. tylko z tego co pamiętam, aby otrzymać odpowiedź musisz wysłać im także w kopercie znaczki zwrotne, bo inaczej możesz nie dostać odp. najlepiej napisz na adres:

Helen Mirren
Ken McReddie Associates
101 Finsbury Pavement
London EC2A 1RS
UK

lolcia4

A co napisałaś w liście, bo ja nie mam zielonego pojęcia jak się za to zabrać, co napisać, co włożyć do koperty itd.

FIlmIsMyLife

pisz co ci do głowy przyjdzie :D jak się nazywasz, skąd jesteś, ile masz lat, napisz może jaki był twój pierwszy film, który z nią zobaczyłaś, albo który ci się najbardziej podoba... pisz wszystko co chcesz :D no i na końcu poproś o autograf.

lolcia4

A znacie może jakąś dobrą stronę z tłumaczem języka angielskiego, bo z tłumaczem google wątpię by było to ładnie stylistycznie, a po polsku nie będę pisać :)

kinomaniak162

z taką stroną to ciężko będzie...najlepiej samemu napisać po angielsku, a słownikami się posiłkować jeżeli ma to być napisane stylistycznie, bo translatory nie wiele tu pomogą. do pomocy polecam stronkę/słownik diki.pl :)

lolcia4

Dzięki, a ja mam jeszcze jedno pytanie czy takiego zwykłe znaczki będą odpowiednie? :)

kinomaniak162

Jest taka strona o wysyłaniu listów i wgl, którą znalazłam chyba na dyskusjach o Emmie Thompson i tam jest napisane, żeby na poczcie kupić taki specjalny kupon tylko teraz nie pamiętam jak się nazywa.. ; )

FIlmIsMyLife

A ok dzięki :D A jak byś wiedziała to napiszesz ?

kinomaniak162

Tutaj masz tę stronę : http://aleeexsmile.blogspot.com/2013/02/poradnik-mae-abc-autografow.html
Tam musisz sobie wejść w "abc autografów", a potem to wszystko proste ;)

kinomaniak162

Te kupony to kupony IRC. Dostaniesz je na większości poczt. Kosztują 4,50, choć od dziś ponoć na poczcie wszystko podrożało. Najważniejsze by kupon był ważny, bo oni chyba je zmieniają tak jak znaczki, więc będziesz musiała się rozejrzeć w Internecie jakie kupony IRC są obecnie ważne i czy zgadzają się z tymi z Twojej poczty. A po drugie, coś czego nie ma na większości poradników. Kupon IRC musi być koniecznie podstęplowany datownikiem. Panie na poczcie mogą tego nie wiedzieć, bo sam jak je kupowałem to wydano mi kupony, ale nie podbite, poszedłem na drugi dzień i dopiero mi podbiły, więc musisz o tym pamiętać. Najlepiej do koperty wrzucić 2 takie kupony. Chociaż to chyba nie ma różnicy.

Ja zdobyłem poprzez pocztę autograf Carice van Houten, ale czekałem dosyć sporo, bo 5 miesięcy.

Ale powodzenia! Do Helen też może wyślę :)

FIlmIsMyLife

http://www.helenmirren.com/contact.html

Ostatnio znalazłam te stronę. Jak na nią wejdziesz to u góry masz "contact" I tam Podane sa wszystkie Dane;:
Tez mam zamiar do nich napisać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones