Helen Mirren

Helen Lydia Mironoff

8,2
31 125 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helen Mirren

Hej, jaki waszym zdaniem jest najlepsze film z Helen Mirren. Chciałabym obejrzeć jakiś film z jej udziałem, ale nie wiem na który powinnam się zdecydować.... możecie mi podpowiedzieć? ;)

iloveMeryl

Polecam "Ostatnią stację" - świetny film oraz oczywiście "Królową" ;)

mmadelinee

Już oglądałam tę filmy i muszę przyznać, że aż tak bardzo mnie nie zachwyciły... ale za to inne owszem np bardzo spodobały mi się filmy "Ranczo miłości", "RED", "Jak wykończyć panią T." A ty już je oglądałaś? ;)

iloveMeryl

Oglądałam wszystkie trzy ;) "RED" (Helen i karabin maszynowy <3) i "Ranczo miłości" też bardzo mi się podobały, jednak "Jak wykończyć panią T." nie do końca (oglądałam ten film głównie dla Helen, która jak zwykle była świetna, ale ogólnie film nie przypadł mi do gustu). "Brighton Rock" też jest godne polecenia ;)

mmadelinee

Hym.. mi bardzo spodobał się "Jak wykończyć panią T.?" moim znajomym też ;) Jak byś chciała obejrzeć jeszcze raz ten film to możesz na youtube na moim kanale ostatnio go wrzuciłam tylko bym musiała ci podać link. Bardzo chętnie obejrzę sobie ten - Brighton Rock :) i dam ci znać jak mi się podobał. A tak na marginesie ile filmów już obejrzałaś z Helen? ;>

iloveMeryl

około 20 ;)

mmadelinee

Dość dużo ;) Ja jakoś 10 lub więcej. Za to z Meryl Streep obejrzałam ponad 40 filmów ;D

iloveMeryl

Czyli niemal wszystko co było dostępne?:D Ja również uwielbiam Meryl. Bardzo chciałabym zobaczyć Helen i Meryl w jednym filmie. Dziwię się, że do tej pory jeszcze nikt takiego nie nakręcił. Obie są fenomenalne. Odnośnie filmów z Meryl to jestem w tyle bo jedynie 19 widziałam...ale zdecydowanie nadrobię zaległości. Chociaż nie sądzę, żeby jakikolwiek film poruszył mnie bardziej niż "The Bridges of Madison County".

mmadelinee

Też uważam że fajnie było by ujrzeć Meryl i Helen w jednym filmie ;) Może kto wie niedługo jakiś film powstanie z ich udziałem. Rzeczywiście film "The Bridges of Madison County" mnie również poruczył był wspaniały... ale inne ekranizacje z Meryl też są niczego sobie ;) Może chciałabyś żebym ci jakiś poleciła??? ;D PS jaki film oglądałaś ostatnio z M.? ;>

iloveMeryl

Żelazną Damę ;) Obecnie planowałam zabrać się za "Silkwood" i " Pocztówki znad krawędzi", ale może polecisz mi coś innego? ;)

mmadelinee

Hym... musiałabym wiedzieć co już oglądałaś, żebym mogła coś polecić. "Silkwood" w miarę fajny był więc może ci się spodoba ;> za to "Pocztówki znad krawędzi" takie sobie... ;)

iloveMeryl

Manhattan,Wybór...,Zakochać się, Pożegnanie...,Obfitość, Zgaga,Dom dusz, Dzika rzeka,Godziny, Adaptacja, Prime, Diabeł..., Mamma Mia, To skomplikowane, J&J, Żelazna Dama, Lemony Snicket, Co się wydarzyło... oraz Ze śmiercią jej do twarzy To chyba wszystkie filmy z Meryl, które oglądałam ;)

mmadelinee

Mogę ci polecić filmy takie jak: "Wczoraj i dziś" - taki dramat dość ciekawe ;)... "Diablica" - fajna komedia ;>, "Po pierwsze nie szkodzić" - gra tam matkę chorego chłopca ..... ewentualnie jeszcze mogę ci polecić "Łowce jeleni" z 1979r. Meryl gra tam z De Niro, ale drugoplanową rolę. Większość filmów już obejrzałaś :) Właśnie skończyłam oglądać film który mi poleciłaś "Brighton Rock" dość fajny choć Helen nie gra w nim roli pierwszoplanowej. A teraz wzięłam się za "Królową" ... już wcześniej to oglądałam, ale nie dokładnie.

mmadelinee

Jeśli mogę się wtrącić, to zdecydowanie musisz nadrobić zaległości w postaci dwóch Oscarowych ról Meryl: w ,,Sprawie Kramerów" (tu razem z genialnym Dustinem Hoffmanem") i ,,Wyborze Zofii". Miażdżące kreacje, same filmy też bardzo dobre. Warto również zobaczyć ,,Wątpliwość".

Co do Helen Mirren, to ,,Królowa" i ,,Ostatnia stacja" to dwie najlepsze jej role, w tej drugiej przeszła samą siebie. Polecam też ostatni ,,Dług", ciekawy obraz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones