Helen Mirren

Helen Lydia Mironoff

8,2
31 125 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helen Mirren

Kto w tym roku powinien otrzymać Oscara?

lolcia4

napewno rywalizacja o oscara będzie między Mirren, Streep a Bullock. Ale moim zdaniem to Helen powinna go otrzymać. Mimo, że nie oglądałam w całości 'The Last Station' tylko w urywkach, to uważam, że była wspaniała.

lolcia4

A moim zdaniem zdecydowanie Streep. Uważam, że jest o wiele lepszą aktorką niż Miren i bardziej jej się nalezy.

A5000

ja nie mam nic do Meryl. uwazam ze jest dobra aktorka, lubie filmy z jej udzialem, ale mimo wszystko to Helen urzekła mnie swoimi rolami.
Ile osob ogladalo 'the last station' zeby oceniac i mowic ze Mirren jest gorsza aktorka od Streep? Rozumiem ze Meryl jest bardziej znana w Polsce niz Helen, ale to chyba nie powod zeby gadac takie rzeczy. Rozumiem tez ze kazdy ma prawo do wyrazania swojej opinii, ale skoro nie widzieliscie roli Helen w 'The last...' to jej nie oceniajcie.
I nie wiem skad taka wrogosc do Mirren. Za to ze to ona otrzymala oscara kilka lat temu za 'Krolowa', a nie Streep za 'Diabel..'?

lolcia4

Ja kibicuję Sandrze.
Ewentualnie Meryl.


Z tą panią nie oglądałam ani jednego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones