Helen Mirren

Helen Lydia Mironoff

8,2
31 125 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helen Mirren

Mimo 65 lat na karku, cały czas ma w sobie coś, co mnie osobiście baardzo ale to baaardzo kręci. Niesamowity seksapil.

Zrobiłbym ją :)

Dobry_2

nie można się nie zgodzić :-)

JABOL666

Piekielnie utalentowana aktorka i seksowna kobieta :)

La_Pier

W ciekawostkach można przeczytać: "W 2007r. została uznana za najseksowniejszą starszą aktorkę przez użytkowników serwisu Lovefilm.com". Zgadzam się z tym wyborem :)

A z filmów polecam "Dziewczyny z kalendarza", a zwłaszcza "Rzymską wiosnę pani Stone", gdzie Mirren była bardzo, bardzo sexy :)

Dobry_2

Ciekawe czy jest z nią coś ciekawego kiedy była jeszcze przed 30tką. Najwcześniejsze, co widziałem to "Długi wielki piątek" (mmm żona gangstera) i muszę porównać bo nie wytrzymam. Ale coś mi się zdaję, że za młodu mogła być niepozorna.

Picu

http://www.youtube.com/watch?v=MQh1G8yrfqg

1967

enjoy :)

Dobry_2

:)

Hmm jednak zdrowa dziewczyna.

Picu

Zgadzam sie!

Dobry_2

Ona ma w sobie TO COŚ, zdecydowanie :)

miss_obscene

To prawda w młodosci była bardzo piekna a i na starość tez jest atrakcyjna. Tak zdecydowanie ma to coś podobnie jak kobieta na twoim avatarze.

tiger777b

Tak, Monica Bellucci ma zdecydowanie TO COŚ w sobie :P

Dobry_2

DOBRY_2 w HITCHCOCKU pokazala ze ma niezly seksapil... A wracajac do tego co pisales to pomimo swego dojzalego wieku Z NIEJEDNEGO PIECA CHLEB JADLA i z niejednego penisa zsiadala i zapewne ma ogromne doswiadczenie zyciowe w dawaniu facetowi rozkoszy. Takiej kobiecie bys nie musial mowic co i jak ma ci zrobic bo sama bez slow by sie toba zajela... ;-)

punisher822_filmweb

To samo mozna powiedziec o kazdej profesjonalistcce jesli wiesz o ci chodzi a helen jest tylko aktorka wiec nie wydaje mi sie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones