Helen Mirren

Helen Lydia Mironoff

8,2
30 955 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helen Mirren

czy ktoś się orientuje, gdzie można by było obejrzeć serię Prime Suspect ?

lolcia4

Nie wiem czy jest gdzieś online ale podaję Ci link do tematu gdzie umieszczone są odnośniki z których możesz pobrać całą serię :)

klausza

zapomniałam wkleić link:
http://www.filmweb.pl/film/G%C5%82%C3%B3wny+podejrzany-1991-8880/discussion/czy+ kto%C5%9B+ma+ten+film,1017502

klausza

dziękuję:)

lolcia4

lolcia, a udało Ci się zdobyć napisy do wszystkich części?

qmili

tak, mam do wszystkich części, ale niestety niektóre nie są dopasowane do filmu i albo się opóźniają albo wyświetlają się za wcześnie i na dodatek tłumaczone były przez program do napisów, także zdania w nich po polsku to nie są poprawne :D ale to tylko tak w 3 odcinkach może. ogólnie da się oglądać ;)

lolcia4

To spróbuję poszukać sobie angielskich i może z nimi dam radę, bo ogólnie boję się tylko jakiegoś specjalistycznego słownictwa... Ale może mogłabyś podesłać mi to co masz? :) Czas wyświetlania może dam radę sobie dopasować. :)

qmili

jasne, tylko podaj mi maila ;)

lolcia4

mili005@poczta.onet.pl bardzo dziękuję :) Swoją drogą, chociaż filmweb tego nie mówi, to masz bardzo podobny gust filmowy do mojego ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones