Helena Sujecka

7,1
2 927 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helena Sujecka

To zdjęcie tutaj takie sobie. W "Cudownym lecie" wyglądała prześlicznie.

Zakrza

Ty masz lklapki na oczach? Może gdyby była średnia dałbym sobie spokój z tym komentarzem, ale ona jest zwyczajnie przebrzydła.

Xerxo

Ile filmów z nią widziałeś?

Xerxo

charakrterystyczna wypowiedż świadczaca o płytkości wypowiadającego się.

Zakrza

Popieram, a hejterzy niech zamilkną.

użytkownik usunięty
GG06

ochydna

LOL

Zakrza

Twarzowa to ona nie jest .... Ale o gustach sie nie dyskutuje

użytkownik usunięty
Zakrza

Po obejrzeniu YUMY z jej udziałem, sądzę, że pięknością z okładki nie jest, ale jest na swój sposób ujmująca i zwraca na siebie uwagę

Zakrza

Przeszedłeś pozytywnie test na widzenia i dostrzeganie

nijak

Dostanę dyplom?

Zakrza

...właściwie to mogę coś na szybko machnąć w Paint-cie.

Zakrza

Popieram, ma niebanalną urodę i fajny tyłeczek ;).

grzegorz_021

niebanalną to ona ma twarz...

grzegorz_021

Czymś musi nadrabiać. :P

Zakrza

Mi się nie podoba jej nos, ale sama nie mam lepszego, więc.. nie jest taka straszna :)

Zakrza

Bardzo ładna dziewczyna. :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Doroszcz

Nie widziałem lepszego chłopa. Chyba, że shemale też się liczą.

Zakrza

ona jest po prostu ŚLICZNIE BRZYDKA :))

hiss

BEZLUDNA WYSPA.
HELENA - OWCA I JA.
BIORĘ OWCĘ.

ugas

a więc musisz być muzułmaninem ... bo inaczej sobie tego nie wytłumaczę :) heh

Zakrza

Zgadzam sie, jest bardzo naturalna i ujmujaca. Niektorzy mysla ze ladna to tylko Megan Fox i nie potrafia dopatrzec sie urody w kobietach typu Heleny.

Usagi_V

Ja nawet nie wiem kto to jest Megan Fox

Zakrza

Jak ona jest sliczna to ja jestem przystojny buhahaha.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Janekkowalski2011

Ona jest aktorką a nie Miss Polonia.

monikamazgola

A czy w moim wpisie znalazłaś informację o tym, że piszę o jakiejś miss a nie aktorce!? Odnosiłem się do wpisu Zakrza, który twierdzi, że panna aktorka Helena Sujecka wyglądała prześlicznie. Porównanie panny aktorki Heleny do ślicznotki jest po prostu wyjątkowo zabawne dla mężczyzny, który nie utracił zmysłu widzenia ;-)

Janekkowalski2011

Sa rozne gusta i niektorzy maja lepszy wzrok i potrafia sie dopatrzec urody tam gdzie inni woleli by widziec tylko opalenizne, wyskubane brwi i nos jak spod noza chirurga plastycznego.

Usagi_V

Pewnie są. Nie przeczę. Ale to nie znaczy, że skoro im się podobają bazyle to ja mam udawać ślepego. Takim gościom spodoba się laska z naciągniętą na głowę skarpetą i będą bredzić, że ślicznie im w tej skarpecie - a jak przepięknie wystaje nosek przez dziurę w skarpecie. Będą się podniecać tym widokiem aż im ktoś łaskawy da skierowanie do okulisty.

Janekkowalski2011

Chciałabym zobaczyć ryje twój i twojej mamuśki. Coś mi mówi, że przystojny i męski to ty nie jesteś, a twoja stara dalece odbiega od kobiecego ideału piękna :D

ava40

Oczywiście masz rację, jestem smokiem a moja stara ma rysy twarzy bazyliszka ;-) Gratuluję intuicji ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones