Helena Sujecka

7,1
2 927 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helena Sujecka

obrzydliwa

użytkownik usunięty

Miałam okazję zobaczyć ją na żywo. Wygląda tragicznie. Ble !

tak tylko przypominam, że nie jest to portal sympatia.pl, a filmweb.pl

Miałam okazję zobaczyć ją na żywo. Prześliczna!

bardzo zdolna aktorka, a to czy przystojna czy nie to ma znaczenie drugorzędne. na marginesie tylko dodam, że mi również się podobała, widziałem na żywo!

Beznadziejny komentarz beznadziejnego człowieka...

Bardzo ciekawa aktorka. Widać po niej, że ma coś ciekawego do powiedzenia jako aktorka. Przypomina mi Małgorzatę Hajewską-Krzysztofik czy Izabelę Dąbrowską. Zdjęcie tutaj bardzo dobre.

hmm, zastanawiam się jak podłym trzeba byc żeby o kims tak źle pisać. Brzydka czy nie brzydka, zaszła na pewno dalej niż ty i tylko mozesz jej pozazdroscic że się wybiła j jest aktorką. Musisz mnie ogromne kompleksy pisząc takie rzeczy .Ja ją widziałem w filmach i nigdy bym nie powiedział że jest bardzo brzydka. Ma po prostu charakterystyczną urodę co wyróżnia ją od innych dziewczyn, być może jest to jej zaleta. Chociaż na żywo jej nie widziałem i tego nie wiem ale chętnie obejrzę jakis film z jej udziałem bo niektórzy piszą że jest wręcz ładna i chciałbym to sprawdzić :)

Robson293

Ale on nie miał raczej takich aspiracji. Czy jak cokolwiek ci się nie podoba albo tego nie lubisz, to wynika z zazdrości? Czyli idąc tym tokiem myślenia jak nie podoba mi się tramwajarz, to jest to powodowane tym, że ja nie mogę sobie poprowadzić tramwaju? Dafak?
Pisze, że widział i że mu się nie podobała. Czy to jest podłość? Jeżeli tak uważasz, to chyba jesteś za wrażliwy na Internet.
Co do tematu - mi przypomina Gargamela, co nie przeszkadza jednak w odbiorze. O ile oczywiście dobrze ją obsadzą. A to, że chcesz oglądnąć film z nią "bo niektórzy piszą, że jest wręcz ładna", to argument, który całkowicie podważa Twoją wiarygodność.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones