Henry JackmanI

Henry Pryce Jackman

7,2
3 516 ocen muzyki
powrót do forum osoby Henry Jackman

x-men pierwsza klasa jeden motyw rewelacyjny, posłuchajcie piosenki MAGNETO

piro777

i ogólnie film polecam, najlepszy z serii

piro777

Tak..... :) Zgadzam się w obu przypadkach, 'Magneto' miażdży, wbija w fotel i w ogóle, a film faktycznie najlepszy z serii :D

madzik1593

Moim zdaniem również dobrym filmem był "X men geneza Wolverine".
Pierwsza klasa też był dobry.
Oba filmy według mnie są najlepsze z serii. :)

piro777

Ja tam wolę "mutant and proud"

mistrzyoda87

ostatnio najlepszy "Frankenstein's Monster"

mistrzyoda87

Dokładnie ! Fantastyczny motyw no i "First Class" tytułowy świetny.

piro777

główny motyw, "x training", "cerebro", "cold war", "rise up to the rule" i oczywiście "magneto" - THE BEST!

użytkownik usunięty
timeron7

Mój 'the best' to Mutant and proud, poza tym jeszcze doceniam Sub lift, Magneto, To Beast or not to beast, Rage and serenity. Reszta utworów też mi się podoba, ale tak często jej nie słucham.

Soundtrack Jackmana do X-ów jest naprawdę rewelacyjny i jednocześnie ambiwalentny, znajdują się kawałki bardzo emocjonalne oraz takie bardzo efektowne i głośne, tak samo jest z filmem - jest bardzo widowiskowy ale jednocześnie potrafi poruszyć. Dla mnie to najlepsza zaleta First Class, który uważam za jeden z najlepszych filmów, jaki kiedykolwiek oglądałem.

piro777

Jest dużo świetnych motywów w muzyce do tego filmu. Mistrzostwo świata soundtrack jest jego najlepszą stroną ! Link do najlepszych fragmentów z muzyki w Pierwszej Klasie:

http://www.youtube.com/watch?v=tvxhhXIi4bE

piro777

Moje ulubione piosenki z X-Men First Class?
-01 First Class
-03 Would you date me?
-05 Frankenstein's Monster
-07 Cerebro
-11 X-Training
-12 Rage and Serenity
-13 To Beast or Not To Beast
-18 Mutant and Proud
-19 X-Men
-20 Magneto
Genialny soundtrack, jak i film, najlepszy z serii, taki najbardziej poważny, podobała mi się postać młodego, nie doświadczonego, nie łysego i jeżdżącego na wózku Xaviera, tak samo jak i rolę uczącego się swojego talentu Erica znanego później jako Magneto ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones