Henry Mancini

Enrico Nicola Mancini

8,0
1 136 ocen muzyki
powrót do forum osoby Henry Mancini

co?!

użytkownik usunięty

co on robi niżej niż top 10?!

No właśnie.... te rankingi to jakieś nieporozumienie - jednen z najlepszych kompozytoróww wszechczasów (m.in. słynna Różowa Pantera) , nie mieści się nawet w pierwszej setce !!!!!!! (zresztą podobnie jak Maurice Jarre). A zamiast tego mamy jakies zespoły rockowe, o których ledwie slyszałam i które pojawiły się na scenie zaledwie kilka lat temu, albo szereg jakichś japońskich kompozytorek, których nazwiska są mi całkiem obce. Domyślam się, że grono głosujacych to głównie osoby do lat 20......

DamaMarcia

Tak, młody wiek głosujących to prawdopodobna przyczyna niskiej pozycji Manciniego. Nie przywiązuję wielkiej wagi do filmwebowych rankingów, ale brak tego utalentowanego kompozytora w pierwszej setce jest bardzo, bardzo smutny.

Ja również się zdziwiłam... Mimo, że do 20-stki sporo mi brakuje, uważam, że powinien być przynajmniej w pierwszej 10 !

Karlaaajn

Oj powinien, powinien! To nie kwestia wieku tylko muzycznego obycia, mało kto docenia subtelne brzmienie jazzowego bandu Manciniego, użytkownicy wolą kompozytorów serwujących bardziej sztampową muzykę, do której zdążyli przywyknąć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones