Henry Rollins

Henry Lawrence Garfield

6,8
1 793 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Henry Rollins

gdyby ktos z nas mial chociaz 10% energii, zapału do życia i do
pracy co Rollins; i fascynował się czymś więcej niż tylko WŁASNĄ DUPĄ,
świat byłby rajem. Rajem, który możecie mieć tylko wam się nie chce myśleć
i dlatego muszę czytać te opinie, za które mi normalnie wstyd; za ta niewiedze, za pseudointeligencje półgłówków, którzy uważają się za wyrocznie na FW.
Ale jest jedna rzecz: ciesze jak diabli, ze nikt na swiecie nie rozumie polskiego języka.

nie ma co długo tłumaczyć kim jest Rollins, on przede wszystkim występuje na żywo przed publicznością ("stand up comedy" to się zwie), pisze, bo ma wyjątkowo dobra głowę do przekazywania myśli i zdrowe podejście do głupoty panującej na świeci. Jego filozofia, jest wazniejsza niż powyższa kariera aktorska.
Henry Rollins jest kimś kogo w Polsce brakuje. Zamienie wszystkie polskie gwiazdeczki na jednego Rollinsa.

i tak mnie zaraz ktoś zmiesza z błotem. jedna rada, na youtube macie kilka występów, a potem wyzywajcie mnie od debili, to sie chociaż trochę posmieje.

holy_zyefki

Zgadzam się z tobą w stu procentach. Cała ta otoczka pseudo intelektualistów na FW przelewających swoje ambitne wypociny- a każdy z nich przekonany o swojej wyższości- nie jest godna wylizać mu podeszwy. Muzyk, aktor, pisarz... haryzmatyczna osobowość, człowiek z cholernie dużą motywacją i ambicją, perfekcjonista mocno stąpający po ziemi. Całe szczęście, są jeszcze tacy, którzy mają jakiś cel i chcą go osiągnąć. Nie dla kariery, kasy, kina domowego i dużego fotela, w który mogliby wsadzić swoje biurowe, obwisłe dupy ale dla wyższych wartości jak dążenie do samodoskonalenia i aktywny udział w inicjatywach społecznych.
P.s.- do tych, których filozofia życia ograniczy się do obsrania powyższych komentarzy- "YOU'RE SO FUCKING WEAK/YOU DISGUST ME."

holy_zyefki

Jak dla mnie koleś za samo bycie członkiem Black Flag ma plusa.
Za ten kawałek też:
http://www.youtube.com/watch?v=fxrd_jZJxkg

Nie wiem czemu mielibyście być zmieszani z błotem, bo tak zwany PLEBS nawet nie kojarzy tego nazwiska.

holy_zyefki

A co najwazniejsze Rollins ma niesamowity dystans do swojej osoby i do świata - potrafi się powygłupiać, zagrać w mało wymagających produkcjach filmowych i nie uważa się za "supergwiazdę" i "że jemu to nie przystoi".
Henry Rollins to świetny człowiek i nie wiem kto miałby czelność Cię jechać za wygłoszenie faktów tego rodzaju :)
Oczywiście zgadzam się z waszymi postami w 100%. Mysle że w Polsce nie ma takiej osoby, ponieważ Polacy wszystko traktuja zbyt powaznie, są zakompleksieni i nie byliby w stanie pokazać się zdystansowac i byc samokrytyczni jak Rollins. Polska publika po za tym śmieje sie z sucharów i niesmiesznych występów Szymona Majewskiego, Kuby Wojewódzkiego, lub "Mam Talentu" czy "X Faktora",
dlatego człowiek pokroju Rollinsa o takiej erudycji i dowcipie nie zostałby doceniony.
Pozdrawiam.

Bloodbane

jak dobrze, ze są tacy ludzie jak Wy.

holy_zyefki

Podpisuję się pod wami wszystkim. Chciałbym być taki jak on w jego wieku :)

Bloodbane

W Polsce jest mnóstwo niezwykłych ludzi, także w obszarze X muzy - popatrz choćby na Krzysztofa Majchrzaka. W każdym innym kraju też takich znajdziesz, tylko mainstream ich już nie toleruje, bo mają własne zdanie, a to przeszkadza w skutecznym prowadzeniu inżynierii społecznej.

holy_zyefki

Wydoroślałeś już?

Krzypur

Nigdy!

holy_zyefki

Co tu dużo pisać? Zgadzam się w 100% i niezwykle szanuję Henia i wszystko co robi. Podziwiam go jeszcze, że ma do tego wszystkiego jeszcze zapał i pasję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones