Hiroyuki NagatoI

Akio Katô

6,8
24 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hiroyuki Nagato

Twoja żona umarła 21.10.2009 roku, wtedy wszystko było OK. Nie znałem wtedy Sandry, ani Igor nie chodził z typiarą z jej klasy, ale nawet gdyby chodził to by mnie Wielkie G obchodziło bo jej nie znałem. Z kolei, gdy umarłeś 21.05.2011 roku to wszystko nie było już tak jak powinno być. Znałem już Sandrę, a Igor chodził z tą typiarą. Jeden zbieg okoliczności może się przytrafić, ale gdy tych zbiegów okoliczności w jednej kwestii jest 5 albo 6 to jest już gdzieś zapisane. Niestety jestem człowiekiem i nie jestem w stanie ,,dotknąć'' tej prawdy, dlaczego tak musiało być. Dlaczego musiałem (muszę) cierpieć? Na szczęście czas już trochę zaleczył rany. Nie wiem, czy coś gorszego mi się jeszcze przytrafi. Los nie oszczędził mi żadnych możliwych i to jeszcze najgorszych ciosów. Jednak mam nadzieję, że mi się to zwróci i okaże się, że to wszystko było dla mojego dobra bo jestem bliski popełnienia samobójstwa.

suzi323727

Gdybym 21.05.2011 roku nie znał jej, tak samo jak 21.10.2009 roku (czego bym bardzo chciał) to ciekawe jakby wszystko się potoczyło. Niestety ta piękna świadomość jest poza moim zasięgiem :( zresztą jak zwykle :( Albo gdyby 21.10.2009 roku Igor chodził z tą typiarą z jej klasy, to inaczej bym do wszystko podszedł z góry w czerwcu 2010 roku jednak los zrobił mi takiego figusa, że Igor zaczął chodzić z tą typiarą w grudniu 2010 roku. Mi się wydaje, że to było gdzieś zapisane, a może ja stworzyłem tę rzeczywistość jakimiś swoimi wyobrażeniami. Jednego bym bardzo chciał, żeby mi się to zwróciło, ale to chyba za piękne, aby było możliwe. Potrzebuję teraz tej wyobrażeniowej mocy. Muszę wezwać moc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones