Howard SternI

Howard Allan Stern

7,5
68 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Howard Stern

http://www.sfpol.com/howsterprzeg.html

albo

W Polsce nie ma Żydów, ponieważ wszyscy zostali zabici przez Polaków. Obozy koncentracyjne, a były to polskie obozy koncentracyjne, były obsługiwane przez Polaków. Hitler nie musiał zabijać Żydów w Polsce, bo zrobili to za niego Polacy. To Polacy, i tylko Polacy, są winni eksterminacji Żydów

Howard Stern

albo

Howard Stern: Polacks hate Jews. It?s their natural enemy just like dogs hate cats. Oh, please. The Poles during World War II ...

Quivers: You?re born hating Jews?

Howard Stern: Yeah! Poles hate Jews. There used to be a lot of Jews in Poland but they took care of that. I don?t think there?s even three living in all of Poland.

Mushu

stern w swoich programach zieje z wszystkiego i wszystkich, co krok przegina pale ale nie ma co sie podniecac, o to w tych jego audycjach chodzi

404

ale przecież w Polsce się nie lubi Żydów. Szczególnie stare dziady ich nie lubią. Zastanawiam się czemu. U mnie w sklepie jak się kiedyś 2 panie dowiedziały że ziemniaki są z Izraela, to poleciały takie komentarze że ich tu nie przytoczę. W każdym razie nie pałały miłością do cyt. "Żydowskich ziemniaków".

matti87

Żydzi a Izrael to ostatnio tak naprawdę 2 różne kwestie.
A tak swoją drogą, to czego ty się dziwisz - doyebują nam co chwilę jakimiś tekstami o polskich obozach koncentracyjnych, obwiniają za to, że pozwoliliśmy zabijać Żydów (a co my niby mieliśmy do cholery zrobić?) i jeszcze jakiś stary, sklerotyczny imbecyl dolewa oliwy do ognia i bzdurne książki pisze, jak to Polacy podczas okupacji się obłowili na Żydach. Więc jak starsi ludzie, którym wojna ostro dopiekła to słyszą, to im piana z gęby leci i ja się wcale nie dziwię.

Bodzepor

Ja się jednak dziwię skąd taka nienawiść do Żydów, nie potrafię jej zrozumieć mimo wszystko.

matti87

http://fishki.pl/static/posts/6/6453/foto_1241559bfb22c9f3c2a3d02142ef4ec_org.jp g

matti87

Z oficjalnej historii się nie dowiesz czemu Polacy nie lubią Żydów. Jak czytam tutaj komentarze to ładna propaganda. Widzę, że nikt nie ma pojęcia o co chodziło z 2 wojną światową. Teraz po tych paru latach myślę, że niektórzy czają temat tworzenia się Polin, ale niestety tylko nieliczni.

dzenero

Zatem może oświecisz?

m_a_c_88

Nie, oświecają masoni. W życiu trzeba dojść do wiedzy, a nie iść na łatwiznę.

dzenero

No to pogratulować dojścia... ;)

m_a_c_88

A dziękować :-D

matti87

A ja się dziwię skąd taka nienawiść do Polaków?

Mushu

Polacy uratowali przed śmiercią dziesiątki tysięcy żydów, Polacy ratowali żydów z narażeniem własnego życia a Howard Stern to debil.

Mushu

Czego się po nim spodziewać, toć to maluczki człowiek już pomijając jego komentarze na temat Polski. Dorobił się milionów na byciu skandalistą. I jaki z tego morał wypływa? Najwyraźniej bycie chujem ustawi cię w życiu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones