Hudson Leick

Heidi Hudson Leick

6,8
345 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hudson Leick

Bardzo lubię tą aktorkę. Uważam , że jest świetna. Poza tym w "Xenie" grała moją ulubioną postać. Wolę czarne charaktery. :D

Mephala

ja wlasnie dzieki xenie uwielbiam te aktorke, szkoda ze nie zrobila duzej kariery i w niczym juz nie gra teraz

przebojowiec

Callisto rulez- nic dodać nic ująć. jej psychotyczne minki i uśmieszki były rewelacyjne

Mephala

Callisto jest swietna!Aktorka bardzo ladna i pasowala do roli Cal, zdecydowanie:)

Mephala

Hudson Leick = Callisto! wniosla swoja rola troche zamentu w Xenie ale za to bylo ciekawiej

dahak22

Bardzo dobra rola w "Xenie "

kobra116

no xd

użytkownik usunięty
Mephala

Też wolę czarne charaktery. W Herkulesie zawsze byłem za Aresem ;d
A Callipso była dużo fajniejsza niż babo-chłop Xena

Xena to niekoniecznie babo-chłop, ale Callisto ją zdecydowanie przewyższała, zarówno aktorsko, jak i wyglądem (tutaj to już całkowita dominacja)...

SzymonS1

Zgadzam się w 100%!!!

mietek04

Co to była za piękność kiedyś.. I jeszcze ten charakterek który nadała swojej postaci jako Callisto.. Coś wspaniałego.. szkoda że jej uroda stosunkowo wcześnie przeminęła...
PS ostatnio lecą filmy z Hudson, ostatnio było Kamienne serce, a pojutrze na Pulsie będzie "Stopień ryzyka" Hudson i w jednym i drugim jest mało, filmy kiepskie ale zobaczyć zawsze można..

Sam jesteś babochlop kolo

Mephala

To chyba mój rekord w odkryciach archeologicznych na internetach. 16 lat !!!
Wracając do tematu, to zgadzam się. Kiedy ja to oglądałem to już nie pamiętam, ale rola Callisto pozostanie w pamięci całe życie.
Co ona za miny robiła i jak szczerzyła te zęby...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones