Hudson Leick

Heidi Hudson Leick

6,8
345 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hudson Leick

Ona nigdy nie wyszła za mąż , ciekawe dlaczego , bo jest niezywkle piękną kobietą , gdzieś wyczytałem że obecnie mieszka w los angeles samotnie .

TheGoldi07

jakby wyszła za mąż już taka piękna by nie była

CelineMarie

nie sądze ona oprócz aktorki jest a może nawet przede wszystkim jest instruktorką jogi więc siłą rzeczy dba o siebie . Szukałem o niej kiedyś informacjii i nigdzie nie ma żadnych wzmianek żeby miała faceta , dziewczyne itp więc tak mnie to zastanawiam bo jakby nie patrzeć fajna z niej laska a tu żadnych wzmianek odnośnie związków jej w ostatnich 15 latach , jakby ktoś posiadał jakieś informacje odnośnie tej osóbki to fajnie by było jakby się podzielił .

TheGoldi07

jak tak to ciebie ciekawi to szukaj jej profilu na fb albo na tweetera obczaj panie ciekawski ;)

jason86

no właśnie widziałem na fb i innych i też nic nie ma tak jakby kiedyś w wieku np.15 powiedziała sobie nigdy z nikim się nie zwiąże , jason86 skoro nie masz nic ciekawego do powiedzenia to po co piszesz , żeby nie było nie mam jakiś chorych fantazjii odnośnie tej kobiety itp poprostu ciekawi mnie jej przypadek czysto społecznie gdzie normalnie ludki zmieniają się partnerami co 5 minut a tu taki przypadek , chciałbym się dowiedzieć czy jest to czymś spowodowane itp , poprostu ciekawi mnie to jest to napewno ciekawsze niż zastanawianie się nad tym w jakim uczesaniu ta i ta aktoreczka dziś się pojawi albo jakieś inne skandale , prosze osoby które nie mają nic do powiedzenia na ten temat żeby się nie wypowiadały .

TheGoldi07

kolego ja niczego nie miałem złego na myśli ja uparcie też nie raz sam szukam jakiejś postaci i info o niej i znajduje przypadkowo

jason86

no w sumie ja też nie miałem nic złego na myśli, dowiedziałem ostatnio się o takiej akcjii która miała miejsce kilka dobrych lat temu , jedna fanka Hudson Leick napisała do niej list że chciałaby aby przysłała jej swoje zdjęcie z autografem dla jej partnerki która umiera , obie są jej wielkimi fankami , Hudson Leick zamiast wysłać zdjęcie sama się pojawiła w szpitalu u umierającej fanki i spędziła z nią kilka godzin , fajnie nie a co ciekawe Hudson Leick od tego momentu regularnie dzwoni do tej pierwszej i rozmawiają , ta druga zmarła z tego co wyczytałem nie wiem na ile to jest prawdziwa historia ale czytałem o tym na jednym z fanowskich forum .

TheGoldi07

Może ona preferuje związki niezalegalizowane? Mało jest konkubinatów ? Niedawno widziałem jej zdjęcie jak jakiś mężczyzna się do niej przytulał,z tym zmienianiem partnerów co chwilę to przesadziłeś trochę, nie wiem może w gimnazjach tak jest ....

CelineMarie

A to dlaczego?

CelineMarie

chyba odwrotnie kre_nko XD

TheGoldi07

była mężatką http://www.whosdatedwho.com/tpx_339361/john-kaisner/

maselko_3

Hudnson jest lesbijką , to zadna tajemnica :)

Anxej

Śluby homoseksualn e sa legalne w Amerykach, Europie, Australi i wiekszości Azji...

Anxej

Skąd wiesz ??!!

TheGoldi07

Po co? W zwiazku licza sie tylko seks..

Al_Bundy

Al.. nie bądz takim szowinistom..

SzymonS1

Szowinistą*

Oj tam oj tam. .zarty tylko

TheGoldi07

Każda aktorka musi mieć męża, niczym jedna z pozycji na liście zakupów ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones