Hugh JackmanI

Hugh Michael Jackman

8,6
79 351 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Jackman

Powiem szczerze ze gdybym spotkala takiego na swojej drodze to bym odrazu padla mu w ramiona.Nawet jesli wygladalby jak Wolverine :D:D(hmmm moze i jako on bardziej mnie pociaga :D) Hmmm mam 20 lat ale kreca mnie faceci od 30 lat do 45 :D(czy to cos dziwnego? ma ktoras moze tak samo jak ja :D ?) takie malolaty nie maja szans z nimi,wyglad,miesnie ... spojrzenie .... po prostu
IT'S A KIND OF MAGIC :DD

Bonnie807

łatwa jesteś nie ma co;) ciesze się że nie ma odzewu, czyli jednak z polskimi laskami nie jest tak źle.

luk11c4

Nie znasz a oceniasz ... Tym sie roznicie moim drodzy polscy faceci :) Nie umiecie poderwac pijecie ile tylko sie da i dla was "laska" a prawdziwym Mezczyznom "Kobieta" :) Zamiast jeansow i koszuli wyprasowanej i ladnych prefum chodzicie w dresach.A juz nie wspomne ze chamy .... dżentelmenami tez nie jestescie .... Widzisz jak latwo jest oceniac. To ze napisalam ze podoba mi sie facet ktory w wieku 43 lat nie ma brzucha piwnego jest zadbany swietny z charakteru widac rowniez ze swietny maz :) to mowisz ze jestem latwa ? co ja napisalam ze rozloze mu nogi ... ?

Bonnie807

a co wiesz o jego charakterze? chyba że po wyglądzie go widzać, to oczywiście że super... Jak zwykle wystarczy ładna buźka i już każda laska jego. Faceci są dziećmi nawet sporo po 20, więc może masz ochote się ustatkować? ;p
A co oznacza "wpadne mu w ramiona"/? bo dla mnie, znaczy że oddała byś mu się.

luk11c4

Skoro interesuje mnie dana osoba to nie oceniam tylko wygladu.Liczy sie talent rodzaj filmow w ktorych gra.Wywiady rowniez ogladam i moge stwierdzic(na ich podstawie) ze jest z niego fajny facet.I rowniez maz bo od 96r. jest z jedna kobieta :) to chyba cos mowi ... Wpadne mu w ramiona ... moze oznaczac rowniez sie przytulic :) ale tak pomyslalyby osoby ktore nie uwazaja "lasek"jedynie za puszczalskie ;)

Bonnie807

Ale nie wierze żeby jej nie zdradzał, po prostu nie wierze ;)

użytkownik usunięty
amary

Myślę, że jest dość przystojny, młody, bogaty, by mieć młodszą i ładniejszą żonę, jeśliby tylko tego chciał.

użytkownik usunięty
Bonnie807

a gdzie chodzisz ? :)

Bonnie807

nawet jak Wolverine ??? przeciez to jego najlepszy wygląd :D , szkoda że tak nie wyglada w reklamach , nowa maszynka do golenia nawet Wolverine z niej korzysta haa :)

Ravencrest

Coz musze sie zgodzic :P dla mnie moze caly czas chodzic jak w X-menie :) Rozczochrane wlosy i zarost bardzo mu pasuja ;)

Ravencrest

Najlepszy to w Australii, mrrr :D

Bonnie807

Mam 17 lat i tacy mnie kręcą :D

amary

* też (bo nie tylko) :D

amary

tak? a jacy jeszcze :)???

Ravencrest

Dla mnie wiek nie ma aż tak dużego znaczenia, wiec rówieśnicy również, a nawet młodsi ;)

amary

hmm ciekawe :) ja zawsze czułem się młody hehe

Ravencrest

nie bardzo rozumiem :)

amary

Ciężko to wytłumaczyć , nie wiem czemu ale z wiekiem czuje się coraz lepiej :), czuje się coraz młodszy.

Ravencrest

To lepiej dla ciebie :)

amary

Może jestem wampirem :=

Ravencrest

haha no jak masz pociąg do krwi to polecam Dextera ;)

amary

Pamiętam Dextera jak jeszcze był niewinnym chłopcem i miał laboratorium na cartoon network :D , kto by pomyślał ze wyrośnie z niego taki zabójca

Ravencrest

haha :) http://www.filmweb.pl/Dexter

amary

chyba skuszę się na tego Dextera słyszałem że jest "zabójczo" interesujący

Ravencrest

Ja osobiście go uwielbiam, wszystkie 6 sezonów oglądnęłam w jakieś 1-2 msc :)

amary

To naprawdę szybko , sam robiłem maraton i oglądałem wszystkie sezony "Z Archiwum X" to pamiętam że zajeło mi to trochę czasu :)

Ravencrest

No tego nie oglądałam, ale równiez oglądnełam wszystkie sezony ''detektywa monka'' ale jednak dfłuzej mi to zajęło ;)

amary

jak to z detektywem lubi długo siedzieć nad każdą sprawą żeby rozwiązać do samego końca :) to i dłużej się ogląda, pamiętam że kiedyś widziałem fragment Monka to nawet mnie zaciekawiło ,każdy go ścigał i chciał kropnąć :) to było dopiero ciekawe

Ravencrest

Mnie najbardziej podobał się odcinek jak Monk wyjechał, chyba do Meksyku? ;)

amary

Teksańska masakra piłą mechaniczną :D , chociaż podobało mu się w tym Meksyku??? bo pamiętam że coś ten Monk lubił bardzo porządek w domu :)

Ravencrest

Nie pamiętam już o czym to było, ale mi ten odcinek głównie podobał się właśnie ze względu na Meksyk ;) / Oczywiście, że mu się nie podobało, przecież to Monk :D / lubił? On miał obsesję :)

amary

Takiego Monka to tylko zatrudnić do domu na sprzątanie nawet , okruszek by nie został na ziemi ;)

Ravencrest

Pewnie tak :)

amary

Monk to miał dziewczynę/żonę w serialu :)???

Ravencrest

U Monka było tak, że on stał się taki ''dziwny'' właśnie po śmierci żony (chociaż wcześniej też był, ale mniej) i to była jedyna zagadka, której nie mógł rozwiązać, dopiero w ostatnim sezonie dowiaduje się kto ją zabił. Miał tylko ''pielęgniarki'' najpierw Sharone, a potem Natalie. Ale chyba w jednym odcinku miał randkę z kobietą, no ale coś tam nie wyszło ;)

amary

hmm ciekawe :) , miał ten Monk powodzenie u kobiet , sporo wielbicielek

Ravencrest

Haha no nie wiem, raczej tylko jedna :)

amary

Powinien trafić na taka co bałagani w domu , byłby dobry kontrast , on robi porządki , ona bałagani :D

Ravencrest

Chyba by ją wyrzucił z tego domu ;)

amary

Koszmar Monka : brudny kubek którego nie da się doczyścić ;)

użytkownik usunięty
Bonnie807

Ja mam 15 a strasznie mi się podobają mężczyźni. Nie jacyś chłopcy ale prawdziwi mężczyźni. :) Podobno tak jest jak dziewczyna dojrzewa to jej sie podobaja starsi, ale mi to tam lata. Mężczyźni tacy Jak Depp, Firth, Jackman, Macfadyen są po prostu dojrzali i zachowują się jak dżentelmeni, mają elektryzującą osobowość. Piszę chaotycznie ale jakoś nie mogę ująć w słowa to co chcę napisać... :)

Doskonale cię rozumiem. Sama tak mam :)
Ciężko to ubrać w słowa =)

użytkownik usunięty
itka13

Fajnie, że ktoś mnie zrozumiał. :)

A ja się cieszę, że ktoś czuje tak jak ja =)

użytkownik usunięty
itka13

a ja mam 14 lat i też tak mam :) Colin Firth, Johnny Depp, Gerald Butler, Viggo Mortensen ( w WP ), Robert Downey Jr, Evan McGregor i wiele wiele innych, oczzywiście rówieśnicy też mi się podobają, ale to są tacy zadbani dżentelmeni ;D Mahima, jesteśmy razem :>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones