Hugh JackmanI

Hugh Michael Jackman

8,6
79 290 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Jackman

Na 32 pozycje w sześciu (wkrótce siedmiu) grał Wolverine. Czyli praktycznie w około 1/4 grał tą samą postać, kolejne filmy z których go znam to Kate i Leopold oraz Van Helsing, które na mnie wrażenia nie wywarły.
Nie chce być niesprawiedliwa, ale wydaje mi się, że póki co daleko mu jeszcze do statusu naprawde wybitnego aktora.
Ponadto gra bardzo podobne postacie według mnie.

Moai

Zobacz więcej jego filmów, a potem wystawiaj miarodajne opinie. Nie mam pojęcia jak wg Ciebie postać Wolverina (x-man), Jeana Valjean (Nędznicy), Drovera (Australia), Roberta Angier (Prestiż), Stanleya Jobsona (Kod dostępu) czy Jacka Willisa (Bohater z okładki) mają ze sobą jakikolwiek związek? Więc jak możesz twierdzić, że gra postacie podobne. Hugh jest wybitnym i utalentowanym aktorem. Każdą role potrafi wspaniale wykreować i nadać jej niepowtarzalny charakter. Polecam oglądnąć Nędzników, Prestiż czy nawet Australię, a przekonasz sie co do jego talentu i różnorodności granych postaci.

Moai

No a po za tym ma te 32 pozycje ale z tego co się orientuje on dosyć późno zaczął karierę aktorską bo w wieku 27 lat wiec jaszcze wiele ma przed sobą i zapewne się wyrobi, choć uważam go również za bardzo dobrego aktora.

Moai

polecam prestiż i zródło,zmienisz zdanie,ma oczywiscie o wiele bogatsza filmografie ale to powinno wystarczyc

Moai

"Ciekawe wnioski" :P
Pokaż mi proszę aktora, który w 15 lat zagrał tyle świetnych ról i nie mówię tu o serii x-men.
Polecam na początek Australię, Prestiż i Nędzników, potem możesz pokusić się o obejrzenie Źródła. I wtedy poproszę o opinię :)

enchant

zgadzam się w 100% procentach. ,,Źródło'' zbiło mnie z nóg.

użytkownik usunięty
Moai

A ja się nawet zgodzę z Tobą. Oprócz "Źródła" i "Prestiżu" niewiele ma ambitnych ról.

Moai

jeden z najlepszych aktorów. filmów z nim za dużo nie widziałem ale takie jak seria X-man, Prestiż czy Van Helsing są rewelacyjne nie mówiąc o tym że dawał głos w takich produkcjach jak Strażnicy Marzeń czy wpuszczony w kanał. Dodam że ludzie polecają takie filmy jak Nędznicy, Giganci ze Stali, Źrudło, Australia i Królowie Erskineville

AnthonyCole

Ten temat był napisany z przymrużeniem oka, ja tam nie mam nic do tego aktora. Ale akurat w Nędznikach wrażenia na mnie nie zrobił, ale gorszy i tak był Russel Crowe xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones