Hugh JackmanI

Hugh Michael Jackman

8,6
79 391 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Jackman

Jasne, grać potrafi, ale tą średnią i lokate uzyskał raczej nie dzięki grze aktorskiej.

cav_filmaniak

Zgadzam sie w 100%.Osobiście okropnie mnie Hugh Jackman wk..wia.

cav_filmaniak

Wg mnie dobrze zagrał w Prestiżu, t o jego najlepsza rola, a inne są przeciętne.
Uważam, że na miejsce w pierwszej 100 nie zasłużył.

cav_filmaniak

Źródło?!

maria.preyzner

Źródło i Prestiż - za te role mógłby dostać ode mnie 10/10, jego X-Menów albo nie lubię albo nie oglądałem. Van Helsing mi się podoba - 8/10.

robert_1305

widac malo ogladales filmow z nim... zrodlo i prezstiz.. polecam oba :) ( z naciskiem na zrodlo)

cav_filmaniak

jak x-man to tasiemiec to nie wiem już jak okreslic mode na sukces ; /

bartek_jara

X-men był jako tako dobry, nie był szczególnie wybitny i o ile pamiętam wiele rzeczy nie zgadzało się z komiksem, ale dalej uważam że nazwanie go tasiemcem to przesada. Hugh najpierw chce sobie kasy uzbierać a dopiero potem będzie przebierał w propozycjach.

cav_filmaniak

Van Helsing, Wolverine...
A poza tym to niezle ciacho hehehe...wiem wiem jestem nie obiektywna ale nie potrafie byc patrzac na jego zdjecie XD

aleksandra_rozycka

cóż... Macie rację. świetny aktor, a sie troszke marnuje, ale zagrał przecież w Australii. I nie mówcie mi że źle tam zagrał. A film swoją drogą też nie jest zły.

cav_filmaniak

Zastanawia mnie tylko skąd tak wysokie miejsce w rankingu TOP?

babrysia

szczerze to mnie to mnie też ...

babrysia

A mnie nie XD

cav_filmaniak

Mnie też nie

cav_filmaniak

Poza serią "X-Men" to czemu nikt z was nie wspomniał o świetnym sensacyjniaku jakim jest "KOD DOSTĘPU"?????????

Don_Kina_Akcji

Nie oglądałam. Uwielbiam go za rolę w "Australii"

itka13

"KOD DOSTĘPU" niszczy system!!!!!

cav_filmaniak

Ostatni obejrzałam film Prestiż i uważam, że tam zagrał bardzo dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones