Hugh JackmanI

Hugh Michael Jackman

8,6
79 351 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Jackman

Oraz intrygujący facet. Bardzo mi się podoba jako Logan z serii X-Men.

MagdalenaPatterson

Zgadzam się w 100% :D

MagdalenaPatterson

Ja też się zgadzam, niesamowity aktor nie tylko filmowy ale także teatralny. :)

MagdalenaPatterson

Och taaak. Jak go widzę w telewizji, to aż się wiercę w fotelu. Filmy z nim - dobre bądź złe, wszystko jedno - oglądam z wielką chęcią. Mrrr. Nie dość, że dobry aktor, to także - z tego co wiem - wręcz cudowny człowiek. To mu może nawet ujmuje popularności, bo kto ma większą popularność niż, już nawet nie aktorzy, wokaliści, ale po prostu celebryci i bogaci ludzie, którzy swoją sławę rozprzestrzeniają dzięki skandalom i wpadkom? Teraz jest w łaśnie takich na pęczki. No i niebywale jest dżentelmenem, świadczy o tym chociażby jego zachowanie na Oskarach - od razu ruszył z pomocą, gdy J. Lawrence się niefortunnie przewróciła na schodach.
No i stara sie jak mało kto - b. rzadko korzysta z usług kaskaderów. I nie wacha się przed poświąceniem - przytyć, schudnąć, mabrać mięśni...
A tak w ogóle, to zamiast tego wszystkiego wystarczy tylko jeden krótki komentarz: Mrrrr...

MagdalenaPatterson

Zgadzam się bardzo przystojny.Tak powinien wyglądać facet.
Nie wiem co niektóre dziewczyny widzą w deppie czy patisonie...

AleksandraXx

Absolutna racja.
Pattinson to zwyczajna porażka, nie rozumiem uznawania go seksownym, ba, najseksowniejszym. Facet ma być zadbany, a nie śmierdziel, w dodatku chwalący się tym na prawo i lewo.

MagdalenaPatterson

Bardzo seksowny jak dla mnie :D faceta o takim wyglądzie chce a nie jtakiego jak wyżej wymieniony

mysza94

Ze wszystkim się zgadzam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones