Hugh JackmanI

Hugh Michael Jackman

8,6
79 290 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Jackman

Mógłby zagrać Thorgala, gdyby komuś (na przykład Jacksonowi) zachciało się wziąć za ten komiks :P

Dark_Incubus

Do tej roli typowałem kiedyś, tzn. ok 20 lat temu, pewnego aktora grającego chyba w najdłuższej telenoweli ever, mianowicie Ronn'a Moss. Obecnie Thorgala przypomina mi Anson Mount.

kossace

Ja w tej roli swego czasu widziałem Michaela Praeda z Robina z Sherwood. Wypisz wymaluj Thorgalowy klon. Niestety facet się zestarzał i już go zagrać nie może, zaś Jackman jak najbardziej. http://good-wallpapers.com/wallpapers/21143/Hugh%20Jackman%20with%20Long%20Hair. jpg Tu tylko blizny mu brakuje :P

Dark_Incubus

Prawdopodobnie każdy wytypowany przez nas aktor mógłby dać radę (oczywiście będąc w odpowiednim wieku), dobry make-up, długie włosy i zarost..., jednak dla mnie Hugh posiada inny typ urody, wizualnie nie widziałbym go w roli Thorgala ale z pewnością mógłby być brany pod uwagę podczas obsady. Michael Praed - interesujący wybór w latach 80' ale musiałby chyba nabrać trochę masy...
Porównaj moje typy, które podałem wyżej...
Natknąłem się na artykuł, może widziałeś..
http://gadzetomania.pl/2009/01/14/i-have-a-dream-ekranizacja-komiksu-thorgal

kossace

O! Za artykuł dzięki, dzięki bo nie widziałem. Ale jakoś Jake'a nie widzę w roli Thorgala. Mimo zarostu i długich włosów w Księciu Persji moim zdaniem, nie ten typ. Anson? Hmmm... no może, może. Nie znam faceta za dobrze.
Mimo wszystko obstawiać będę za Jackmanem bo go lubię i potrafi zagrać zarówno wymuskane książątko "Kate i Leopold", jak i kogoś antypatycznego "Australia", "X-Men". W komediach i filmach familijnych też się sprawdza :P Bez problemu mogę go sobie wyobrazić w roli Thorgala :)

Dark_Incubus

Mi też pasowałby w tej roli :)

Angel24

Czyli nie jestem kompletnie odosobniony w tej kwestii :)

Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones