Hugh JackmanI

Hugh Michael Jackman

8,6
79 351 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Jackman

Van Helsing najlepszym filmem z jego udzialem!

nadzia_filmaniak

A które widziałaś?

nadzia_filmaniak

No właśnie ... dla mnie definitywnie najlepszym filmem z jego udziałem był "Prestiż"

krzycho123

Zgadzam się z tobą:) Chociaż Źródło też dla mnie genialne.

Ookami88

poprzednio twierdzisz że nie jest genialnym aktorem a teraz że role w VH i źródle były genialne zdecyduj się człowieku - jeśli aktor stwarza genialną rolę to musi być genialnym aktorem

tomucho77

Do mnie to? Mówię teraz o filmach, nie o rolach. Spójrz: 'dla mnie definitywnie najlepszym FILMEM Z JEGO UDZIAŁEM był "Prestiż" '. I dla mnie również to najlepszy film (film - nie rola), w którym gra Jackman. Jesteś fanem Hugh?... Poza tym nie twierdzę, że jest złym aktorem, przeciwnie, to jeden z moich ulubionych, ale nie uważam, żeby był wybitny:)

Ookami88

jego czas nadejdzie już niedługo i zobaczysz że jest geniuszem

użytkownik usunięty
nadzia_filmaniak

Prestiż bezdyskusyjnie najlepszy

Jako pierwszy film z jego udzialem obejrzalam wlasnie Van Helsing no normalnie wymiata - nastepne bylo juz X - meny .... Pozniej wpadl mi w rece Prestiz - rewelacyjny ale ja mam zawsze sentyment do pierwszego obejrzanego filmu z danym (dana) aktorka. Scoop byl rowniez swietny ale to nie zmienia faktu - Van Helsing nr1

użytkownik usunięty
nadzia_filmaniak

W filmie "Van Helsing" zagrał całkiem nieźle, ale najlepszymi jego kreacjami były te ze "Źródła" i "Prestiżu".

nadzia_filmaniak

Nie zgadzam się! X Men lepszy!

patryk_B

z jakich filmów oglądałem to chyba "Prestiż" ,ale Van Helsing też jest niezły ,mam nadzieje że zrobią kontynuację :P

użytkownik usunięty
nadzia_filmaniak

Tak Van Helsing, wg mnie najlepszy, ale postać w Prestiż bardzo dobrze odegrana i na pewno nieco bardziej aktorsko, ale to ze względu na postać w jaką musiał się wcielić.

Ja mam zawsze sentyment do pierwszych obejrzanych filmow ;) Van Helsing byl super ale rowniez zachwycilam sie Prestizem i Scoopem jak i samymi X- menami!!!!!

nadzia_filmaniak

nie widzialem wiele ale van helsing taki sredni
lepsze chyba x-meny
jeszcze lepsze zrodlo
a najlepszy prestiz
ael van helsing i tak mi sie podobal tylko te ktore wymienilem bardziej;p

nadzia_filmaniak

Jak dla mnie- najlepsza jego kreacja to ta ze "Źródła"/The Fountain... "Prestiż" też był zresztą niezły, oby więcej ról tego typu. Pozdro!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones