Hugh JackmanI

Hugh Michael Jackman

8,6
79 391 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Jackman

aż się zdziwiłem że aż taką zwykła, dobrze wam tak fanki, jest zajęty przez zwykła z wyglądu
kobiecie i jest jej wierrrny!

Schizofrenik_XXI_wieku

http://film.onet.pl/fotoreportaze/zwykle-kobiety-u-boku-niezwyklych-mezczyzn,485 7353,10372436,fotoreportaz-maly.html
porządny facet :)

pixi222

ja mam zasadę że jak się bawimy to się bawimy, jak statkujemy to ustatkowywujemy :)

Schizofrenik_XXI_wieku

Jasne, że mi dobrze. Jak spojrzę na żonę, to widzę, że to porządny i normalny facet. Od razu 5 oczek w górę. :)))))

Schizofrenik_XXI_wieku

i to z 15 lat starsza;P

Schizofrenik_XXI_wieku

A skąd wiesz, ze jest jej wierny? ;> / Szczerze , mówiąc nie sadzę.

amary

??? sorry jak ktoś w hollywoodzie kogoś zdradza to od razu to wykryją, a takie zapewnianie a później by odwalał... nie wydaje mi się , wszyscy fani by się od niego odwrócili.
A może boli bo nie spojrzałby na ciebie ???? :)

Schizofrenik_XXI_wieku

Nie mówimy tu o mojej osobie, tylko o aktorze, więc do niej nie nawiązuj ;) / A nie zauważyłaś tego że ogólnie bardzo mało się słyszy, czyta o Hugh Jackmanie, prasa nie bardzo się nim interesuje. Prawdziwi fani lubią go za grę aktorska a nie za to z kim jest, kogo zdradza i inne ploteczki. ;)

amary

hmm logicznie kobietko że jak się nim nie interesują to znaczy ze nie mają nic na niego??? robera de niro i ala pacino też się nie interesują co wg ciebie oznacza że zdradzają swoje żony po kątach na okrągło.

Schizofrenik_XXI_wieku

Tego nie napisałam, ale tez nie wykluczam. A ty NAPISAŁAŚ ze jest jej wierny, a co łazisz krok w krok za nim i wiesz co robi?

amary

no pewnie :)

Schizofrenik_XXI_wieku

A to wszystko wyjaśnia.

Schizofrenik_XXI_wieku

A po za tym o zdradach tez się nie wiele słyszy, i myślisz że dlatego ze nie zdradzają? A słyszałaś o takim czymś jak łapówka, coś mi sie wydaje że zbyt kolorowo postrzegasz świat ;)

amary

KOLOROWY JEST PO PROSTU ŻYWOT TWÓÓÓÓJ AHAAA

Schizofrenik_XXI_wieku

Nie masz odpowiedniego argumentu to nawiązujesz znowu do mojej osoby, to świadczy o twoim poziomie inteligencji. Dyskusja skończona bo nawet nie było z kim.

amary

nie nawiązuje, szczerze to jego sprawa czy ją zdradzi czy nie, i luz wrzuć bo i tak ich nigdy nie spotkamy więc nie warto się spinać, ja tylko podałem coś co przeczytałem i wydaje mi się że on tak robi, a jak nie, to jego sprawa

buziaczki :)

Schizofrenik_XXI_wieku

I o taka odpowiedź mi chodziło. Ja tylko podałam inna możliwość, a ty się od razu oburzyłeś ;)

Schizofrenik_XXI_wieku

w końcu jakaś normalna odpowiedź :) / raczej ty wrzuć na luz, bo jak czytam dyskusje to jednak ty jesteś bardziej oburzony i to nie bardzo masz czym ponieważ tylko dopisałam inna możliwość i własne zdanie na ten temat.

amary

spoko, wrzucam już :)
buziaczki

amary

a nie możemy wierzyć w niego ? :P:P czemu oskarżasz faceta nie mając dowodów ?! trochę wiary w ludzi polecam :)

pixi222

Oczywiście, że możecie wierzyć, tak jak i ja mogę mieć własne zdanie na ten temat. A po za tym nie oskarżam tylko podaje inna możliwość i wyrażam swoja opinie, ile razy mam to jeszcze powtarzać?

amary

oj dobrze nie oskarżasz :P przypuszczasz, że jest niewierny...

pixi222

I ty uważasz, że to to samo? Może przeczytaj sobie definicję obydwu słów? Na oskarżenie musiałabym mieć dowody, przypuszczać sobie mogę :)

amary

wydźwięk ten sam, nawet jeśli nie znaczy to samo :P

pixi222

Gdzie tu masz wydźwięk?

amary

TU "A skąd wiesz, ze jest jej wierny? ;> / Szczerze , mówiąc nie sadzę." od razu przychodzi na myśl, że uważasz go za niewiernego
zastanów się lepiej zanim coś napiszesz, a nie głupio się dopytujesz...

pixi222

To może ty źle rozumiesz moją wypowiedź? To @Schizofrenik_XXI_wieku z góry uznał że Jackman jest jej na pewno wierny, ja zadaje pytanie skąd o tym wie i podaje inną możliwość, oraz własne zdanie a ten temat, ale widać na tym forum nie można wyrażać własnego zdania.

amary

dobra oboje gdybacie bez sensu :P:P ale on przynajmniej go nie przekreśla w swoich domysłach hehhee

pixi222

No jak nie określa? Twierdzi, że jest wierny, a ja dopuszczam możliwość, że nie musi być wierny. Zakończmy tą dyskusje bo widać, że się nie rozumiemy.

amary

Przepraszam, źle przeczytałam, a nie mogę tego usunąć. / Ja go nie przekreślam i tak go uwielbiam i mało obchodzi mnie to czy zdradza żonę czy nie, podałam tylko przykład że jednak może to robić. Tyle w temacie :)

amary

O.K. zawsze lepiej wierzyć, że jest fajnym gościem :)

pixi222

oczywiście :)

Schizofrenik_XXI_wieku

ja pier.dole gdzie on ma oczy, z taka kasa i wygladem moglby miec nawet mnie mimo ze jestem facetem ;)

użytkownik usunięty
statnik

Podczas gdy Leonardo DiCaprio spotyka się tylko z pięknymi modelkami a taki Ryan Gosling umawia się z Evą Mendes, on gwiazda równie wielkiego formatu jest już żonaty 16 lat z grubym obleśnym babsztylem, albo ma nierówno pod sufitem albo to prawdziwa miłość :)

albo ma jakiegos fetysza, zboczenie ;p

Schizofrenik_XXI_wieku

przecież oni się poznali na planie filmowym ( ona tex jest aktorką) :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones