Hugh JackmanI

Hugh Michael Jackman

8,6
79 351 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Jackman

Jestem heteroseksualnym facetem, ale nie mogę wyjść z podziwu dla jego urody. Gdybym
mógł wybrać sobie inny wygląd, chciałbym wyglądać właśnie jak Hugh. ;)

malonemuert

jest bardzo pociągającym facetem

użytkownik usunięty
malonemuert

Jestem zdania że ideały nie istnieją :) co do urody Hugh - jest on jak najbardziej przystojnym mężczyzną i wspaniałym aktorem.

malonemuert

Australijczycy mają coś w sobie, za absolutny ideał jednak uważam innego Juliana McMahona.

malonemuert

I masz rację:-) Przystojny i przede wszystkim- męski. Żadne chucherko z gładziutką buzią.

malonemuert

100% facet i do tego zdolny i jako aktor no i jako tancerz,podziwiam go i za to jaki jest z zewnątrz ale też za to jakim wydaje się być człowiekiem

Margolcia76

Tancerzem? Skąd to wnioskujesz? Pytam bo jestem ciekawa :-)

Metropholis

Zanim widziałam go w filmach miałam okazję podziwiać go w musicalach np The boy from Oz zapewniam że jako tancerz jest naprawdę dobry tu jest filmik z próby :) http://www.youtube.com/watch?v=IwpUdLjNhRE

Margolcia76

Właśnie obejrzałam otwarcie ceremonii rozdania Oskarów z 2009 r., którą prowadził Hugh z Anne Hathaway i tyle mi wystarczylo, aby dostrzec jego talent taneczny ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=Terhj8mjPwY

Metropholis

Filmik z Oskarów już widziałam teraz z niecierpliwością czekam na Nędzników po nowym roku zaraz idę do kina;) to musical więc będzie można posłuchać jak Hugh śpiewa a wychodzi mu to całkiem nieźle :)

Margolcia76

No ku memu zaskoczeniu śpiewać też umie :-) Właśnie kończę 1 tom "Nędzników" i już wiem, że MUSZĘ iść na ten film do kina. Książka naprawdę wspaniała. W ogóle Jackman pasuje do roli Jana Valjeana - dobrze mu z oczu patrzy :-)

Metropholis

Ja już od roku czekam na ten film widziałam taki mini serial z Gérardem Depardieu i też mi się podobał książka rewelacyjna czytałam dwa razy a film sądząc po trailerze będzie rewelacyjny poza tym gra tam jeszcze drugi z moich ulubionych aktorów Russell Crowe.A z Hugh polecam Źródło rewelacja przynajmniej jak dla mnie:)

Margolcia76

No ja chyba krócej niż rok, ale widzę, że wart :-) Szkoda tylko, że tyle rzeczy pozmieniają, a na pewno tak będzie, bo dwóch tak obszernych tomów nie da się zmieścić w dwugodzinnym filmie. Ale życze im Oskarów na gali 2013 r.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
malonemuert

Do tego jest miły, przyjemnie się na niego patrzy. :) Jeśli ktoś jest nieprzyjemny, nawet uroda mu nie pomoże.

użytkownik usunięty
malonemuert

no niestety sie nie zgodze, jestem kobieta i w ogole mi sie nie podoba...

użytkownik usunięty

mi też..jedyne co mi się w nim podoba to to,że nie jest taki wymuskany, ale samej twarzy nie ma ciekawej.

użytkownik usunięty

dokladnie!

mój ideał to boski Keanu , ale Hugh jest niedaleko w tyle :)

użytkownik usunięty
monia198923

ani Keanu ani Hugh ani Deep nie znajduja sie na mojej liscie :) ja bardziej w ta "jasniejsza'' strone :D

użytkownik usunięty

chociaz zdarzaja sie wyjatki np. Norman Reedus albo Oliver Jackson-Cohen

oj tam bez przesady z tymi stronami, ale rzeczywiscie Norman Reedus tez niczego sobie jest :)..ale do keanu to mu daleko :)

użytkownik usunięty
monia198923

nooo nie moja droga to Keane'owi daleko do Normana :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones