Hugh JackmanI

Hugh Michael Jackman

8,6
79 391 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Jackman

Czy nie wydaje sie wam że grając tak długo ta postac(jakby nie było przez 14 lat od pierwszego x-mena z 2000 r. do x-men: przeszłość która nadejdzie z 20014 r.)został niejako zaszufladkowany na stałe w pamięci widzów jako wspomniany wolverine?.przyznam ze ja poza van helsingiem innych ról (chyba) nie widziałem z nim i byc może przez to nie jestem całkiem obiektywny,aczkolwiek wydaje mi sie że ta jedna rola choc wydatnie pomogła mu w karierze,moze również stac się jego przekleństwem,jak choćby tobey mcguire który praktycznie jest kojarzony wyłącznie ze spidermanem czy śp.cristopher reeve jako supeman że wspomne tylko aktorów jednej roli wizerunkowych w roli superbohaterów.sądzicie że hugh jackmanowi jeszcze sie uda wyrwać z łatki wolverina czy jeszcze długo będzie w pamięci jako najsłynniejszy x-men?

dj_carlos

Ps.wiem że hugh zagrał trochę w filmach widzę też że w rankingu najlepszych ról nie ma w pierwszej trójce wolverina to dobry sygnał,ale mi chodzi nie czy dla was fanów hugh ale ogólnie przez większość osób zostanie kiedyś zaakceptowany jako hugh jackman a nie jako wolverinc

dj_carlos

Pomyłka do 2017 r.ma grac wolverina czyli będzie łącznie 17 lat grania

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones