Hugh JackmanI

Hugh Michael Jackman

8,6
79 351 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Jackman

trzeba przyznać, że zaistnieli w światowym kinie.

minadra

A pomyśleć, że byli tu zsyłani więźniowie z Wysp Brytyjskich.

Mowiacy_do_reki

takie są początki białych ludzi w tamtych rejonach. ale nie wszyscy mają taką historię rodzinną. np. russell crowe miał dziadka, który przybył do nowej zelandii w latach 20. był walijczykiem. kim była jego żona, to już nie zdradził. kim drudzy dziadkowie, też nie.

minadra

Aj tam. Nie o to chodzi.
Nie tylko Russell Crowe się wybił. Poza tym to wiadomo, że nie tylko więźniowie tworzyli tę populację, ale jednak był tam kiedyś duży odsetek. Poza tym wiesz: nie każdy przestępca miał rodziców przestępców, więc nie każde dziecko przestępców musi być też jak oni.
Po prostu ciekawostka. Poza tym ludzie z jakiegoś powodu tam przyjeżdżali, a przyjeżdżali do kraju, który wtedy był jednak z wielkim odsetkiem takiego pochodzenia.

Mowiacy_do_reki

o russellu napisałam właśnie ciekawostkę, bo sam o tym wspominał kiedyś tam. a zaczynając wątek myslałam o kilku konkretnych aktorach, którzy są znani, grają w przebojach światowego kina, i wszyscy ich znają.

użytkownik usunięty
minadra

Ledger.

geoffrey rush, mel gibson jak najbardziej, nicole kidman, cate blanchet, eric bana, i pewnie jeszcze więcej

użytkownik usunięty
minadra

Mój Ledger i tak zjada wszystkich, bo jest napisany z dużej litery jak należy.

raczej zjadał. więcej nic już nie zje. reszta może się opychać, nawet jeśli są z małej litery.

minadra

No właśnie i wielu z nich ma takie pochodzenie jak Russell Crowe. W większości australijskie.

Mowiacy_do_reki

Tak, cala grupa znaczących aktorów. No i Hugh jackman oczywiście. Mają mocną pozycję w świecie. A ta Australia to tak daleko dla nas...

minadra

Daleko daleko, 22-26 h lotu międzykontynentalnego w zależności od wybranego połączenia. Kolosalne koszty samego lotu, ale warto wykupić bilety kilka miesięcy wcześniej. Oszczędzamy w ten sposób kilka tyś. złotych :)

bartosz18

ale co wybrać nową zelandię czy australię? mam marzenie podróży do nowej zelandii, drogą władcy pierścieni. oczywiście można za jednym zamachem, no ale koszty... mozna też pojechac w odstępie paru lat, ale też koszty. można też przeżyć wycieczkę życia w jedno miejsce, bo wiadomo, koszty. nie mówiąc już o wycieczce w jedną stronę, też ze zględu na koszty.
co tu zrobić? :))

minadra

Nie mam pojęcia, który wybór będzie odpowiedni. Tak naprawdę każdy z nas ma podobne szanse od losu. Ja obiecałem sam sobie, że wybiorę się do Normandii śladami 101 piechoty powietrzno desantowej. Będę z całych sił dążył do tego celu. Po dłuższych przemyśleniach stwierdzam jednak, że wyprawa co kilka lat będzie czymś naprawdę na miarę spełnienia marzeń. Dobrze kombinujesz :) zawsze jest czas na poukładanie myśli, wybranie nowych miejsc do zwiedzenia a przede wszystkim na zbiórkę hajsu. Jeśli Ci się uda mam nadzieję, że doczekam się jakiejkolwiek relacji zdjęciowej z wyprawy śladami Froda :)

bartosz18

bardzo bym chciała zrealizować takie wielkie marzenie. wielkie finansowo. ktoś mi powiedział, że to nie marzenia, tylko plany. jednak na razie, to marzenia. zobaczymy co los ześle, moze wygram w totka. wtedy będę wiedziała, co zrobię w pierwszej kolejności. a zdjęć napstrykam setki i pochwalę się. pzdr

minadra

Aktorzy z Australii są wyborni. Mają w sobie coś, czego jeszcze nie odgadłam. Zastanawiam się czy ten urok nie polega na tym pomieszaniu amerykańskości z polskością. Dzicy jak mieszkańcy południowych stanów USA, a jednocześnie jacyś tacy "nasi". ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones