Hugh Laurie

James Hugh Calum Laurie

8,7
24 560 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Laurie

Aktor w tej roli jest fenomenem aż dziwię się że nie dali innego dobrego serialu podobnego, w sensie logiki, zagadek i tego typu rzeczy gość jest naprawdę świetny. Aczkolwiek nie pasują do niego role ciapy, typu idealny ojciec i mąż jak w filmach o Stuarcie Malutkim a za to idiotę jakim był w 101 dalmatyńczykach był troche wkurzający. Nie wiem czy to przyzwyczajenie czy może to że ja lubię takie postaci z pazurem ale chciałbym zobaczyć coś typu Sherlock Holmes z jego udziałem w głównej roli też miałby popis dobry bo postać bardzo zbliżona charakterologicznie do Grega więc i aktor czułby się w niej dobrze skoro jak sam przyznał w wywiadzie że jest dumny z roli Grega House`a co myslicie?

filmmaniak_3

Podpisuje sie pod twoim komentarzem obiema rękami;)

filmmaniak_3

Aktor to nie rola. Aktor powinien grać błyskotliwego, ciapowatego, idiotę, złoczyńce by pokazać swój wachlarz umiejętności. Laurie właśnie tak robi, grał w Czarnej Żmii na początku kariery zidiociałego księcia Jerzego, grał rolę tatusia w Stuardzie, grał oprycha Dalamtyńczykach, Genialnego ale jednak cynicznego Housea, ostatnio grał rolę potężnego handlarza bronią w Nocny Recepcjonista. Właśnie dlatego cenie Hugh, bo nie jest ciągle tą samą postacią, on wybiera tak rolę by pokazać swój talent aktorski i by to go też rozwijało ciągle.

PMRock

Prawdziwy i wiarygodny aktor powinien umiec zagrac kazdy charakter, inaczej bylby zwyklym nudziarzem. Hugh na szczescie ma zawsze dobrze dobrane repertuary.

nadzia_filmaniak

To już nie rozumiem :) Zgadzam się z twoja wypowiedzią, ale wyżej zgodziłeś się z wypowiedzią kolegi która jakby trochę przeczy tej wypowiedzi bo kolega pisze, że Hugh jest najlepszy jako House i powinien grać takie role.

PMRock

Pogubilam sie, nie napisalam nic negatywnevo w pierwszym poscie ani moj przedmowca wiec nie wiem xo takiego sie nie zgadza :)Rola House'a pasuje do niego jak nikomu innemu:) uwielbiam go, jest to poniekad czarny charakter jak W Nocnym Recepcjoniscie

nadzia_filmaniak

"-...ale królu, przecież po przeciwnych stronach sporu nie mogą obaj mieć racji.
-I ty też masz rację." xD

PMRock

nadzia_filmaniak Jest za, a nawet przeciw. hahah jak Wałęsa

filmmaniak_3

Dla mnie pasował by i na Sherlocka Holmesa jak i na Adolfa Hitlera. Spojrzenia mają obaj podobne. Szkoda że nie zagrał Adolfa w "Bękartach Wojny" lub w "Jojo Rabbit" bo ci co ich zagrali z gestykulacją byli spoko ale wizualnie daleko im było do tego psychicznego malarza;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones