Hugh Laurie

James Hugh Calum Laurie

8,7
24 666 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Laurie

Beznadziejny aktor , jedno wielkie beztalencie.Powinien się on znajdować na 18934334233598 miejscu.

rado_filmaniak

Dobrze świetnie, że się z nami z tym podzieliłeś. Tylko po gów*o to piszesz.. Daj mu zero i nie wypisuj jak ty go bardzo nie nawidzisz, bo uwierz inni mają to w du*ie. I uwierz mi to, że obiejrzałeś z nim jeden film czy serial to nie oznacza, że jesteś w stanie ocenić jego talent.
Pozdrawiam!

rado_filmaniak

Ta wypowiedź zmieniła moje życie, po prostu. Dziękuję za informację.

I zgadzam się z przedmówczynią. Poza tym, pewnie nie lubisz "Dr House'a" a znając życie oglądałeś/aś tylko parę odc i na tej podstawie oceniasz, bo znam takie przypadki, że ludzie są z góry uprzedzeni. Możesz też faktycznie nie lubić serialu, ale żeby zaraz nienawidzić człowieka, którego nie znasz? No błagam..

rado_filmaniak

widocznie to zbyt wysoki poziom dla Ciebie.

rado_filmaniak

Nie lubisz go, ponieważ w "Dr House" gra postać, która Ci nie odpowiada? O to chodzi? Obejrzałeś chociaż jeden, inny film z jego udziałem? Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że oceniasz tego aktora pod względem jednej roli, która nie przypadła Ci do gustu... Ocenia się grę aktora, a nie jego rolę... To moje zdanie....

daria8261

Daria, ale żeby odegrać taką rolę to naprawdę trzeba mieć talent. I mimo, że komuś mogła się jego rola nie podobać w tym serialu nie zmienia faktu że była wybitna.

rado_filmaniak

szkoda że nie można oceniać profilów użytkowników za głupotę i dawać im za to bany

rado_filmaniak

Tylko się nie ze*raj, nicponiu.

rado_filmaniak

Masz do nas żal, że komuś się udało, a Ty jesteś nieudacznikiem?

rado_filmaniak

Właśnie po roli w House'a pokazał swój kunszt aktorski. No chyba, że nie musiał grać tylko po prostu był sobą.

rado_filmaniak

bez przesady, ale to aktor jednej roli, jednego serialu i miejsce w okolicach 500 to najwyżej na co zasługuje. Jakieś 4000 psychofanów ma niestety inne zdanie.

MarcoK

Powiedz to samo fanom zmierzchu :P Zobaczymy co Ci powiedzą (napiszą). A jeśli widziałeś tylko House'a to może obejrzyj inne filmy z udziałem Hugh Laurie'go i wtedy się wypowiadaj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones