Humphrey Bogart

Humphrey DeForest Bogart

8,5
9 464 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Humphrey Bogart

Humphrey Bogart zasługuję na pierwszą dziesiątkę i jest je bardzo blisko. Obecnie jest 11. Mam nadzieję że już wkrótce zawita na dobre tam gdzie jego miejsce.
[10 sierpnia 2007]
Zapraszam do głosowania:-)

Humphrey_Bogart

Bez zastanowienia TOP 10 aktorów wszech czasów. W moim prywatnym rankingu ustępuje jedynie Brando i Stewart'owi.

Humphrey_Bogart

Bogart w Top 10!!! Na razie na 10. miejscu, ale może z czasem jeszcze trochę podskoczy o kilka pozycji.
[16 sierpnia 2007]

Humphrey_Bogart

I niech zostanie na 10, bo ani wyższe, ani niższe miejsce mu się nie należy. Dajcie jeszcze tylko wejść do TOP 10 Kevinowi Spacey'emu i Jimmy'emu Stewartowi...

_Ja_

Wyjąłeś mi to z ust :). Aczkolwiek oprócz nich jeszcze kilka osób powinno wejść do Top 10...

Humphrey_Bogart

W pełni zasłużona pozycja w TOP 10!!! Wielki aktor!!!

Humphrey_Bogart

Brawo! Brawo! Humphrey na 9. miejscu! Może jeszcze parę pozycji...???
[19 sierpnia]

Humphrey_Bogart

8 miejsce!!! Różnice minimalne, ale fani Humphreya Bogarta dają radę! Może jeszcze parę pozycji! 6. miejsce jest w zasięgu!
Pozdrawiam fanów Humphreya:-)

Humphrey_Bogart

Jest 6.. tylko, różnice są minimalne.. A przepaść pomiędzy pierwszą piątką, a resztą jest ogromna..

Humphrey_Bogart

7 miejsce! Jeszcze teraz trzeba wyprzedzić tą "wspaniałą" aktorkę, która się nazywa Vanessa Anne Hudgens i Bogart zajmie 6 miejsce! Potem może być trudniej z awansem ale ... poczekamy zobaczymy. Niech boją się De Niro, Pacino i Brando!

Humphrey_Bogart

6 miejsce! Narazie to szczyt możliwości bo strata do pierwszej piątki jest ogromna. Prawdę mówiąc trochę mnie dziwi tak wysoka pozycja Humphreya, a to dla tego że filmy z jego udziałem bardzo żadko puszczają w TV nie licząc oczywiście TCM. Jednakże jestem oczywiście bardzo zadowolony z pozycji mojego ulubionego aktora!

Humphrey_Bogart

14 lipca 2009 - 169 miejsce! Masakra! Coś jest tu nie tak??!!

Humphrey_Bogart

Chyba użytkownicy:)

Humphrey_Bogart

223 miejsce. Zdębiałam jak to zobaczyłam. Tragedia. Gdzie ludzie mają oczy? Gdzie mózgi?

bluebell_4

28 marca 2010 roku jest na 338 mijscu... to kpina :|

Agi_i_Mis

378 !!! sorry za pomyłkę.

Agi_i_Mis

nie rozumiem, jak Bogart może byc na tak odległej pozycji, i jakim cudem w
pierwszej 100 sa takie osoby jak np. Matthew Perry(?!)

vesna_fw

Och, to po prostu straszne ;-)

Zastanawia mnie, czy muszą aż zlikwidować filmweb, żeby przestały się
pojawiać takie komentarze? Co z tego, że jest na 453. miejscu w rankingu,
jeżeli tenże ranking obrazuje li i jedynie popularność danego aktora?

madame_Emi

Wytłumacze Wam ten spadek.
Z roku na rok internet trafia pod coraz to bardziej
odległe strzechy. Internet a co za tym idzie filmweb
jest z kazdym dniem coraz mniej elitarny bo maja
do niego dostep coraz wieksze buraki, dla ktorych filmweb
jest podobną rozrywką jak nasza klasa, pudelek, fotka,
sympatia i inne gówna. Nie dziwie sie wiec
że Karolak czy Małaszynski przegonili Bogarta.
To pisałem ja - RODOWITY WARSZAWIAK.
Kropka.

Humphrey_Bogart

To sie nazywa algorytm do ręcznego sterowania głosami kolego :) FW to od jakiegoś czasu bagno

Humphrey_Bogart

Są lepsi. Od zaraz mogę ci 10 lepszych wymienic:

De Niro, Al Pacino, G.Hackman, E.Norton, R.Williams, M.Damon, J.Nickolson, M.Gibson, J.Pesci, Sean Connery, A.Hopkins, D.Washington, H.Ford, G.Peck czy T.Hanks... a jeszcze z 10 by sie znalazlo lekko...

użytkownik usunięty
EkspertFilmowy

Ekspert z Ciebie:)

EkspertFilmowy

A widziałeś już jakiś film z Bogartem?

FifiQ

Ano ja widziałam całkiem sporo, ale domyślam się zapytanie nie do mnie.
Pozdrawiam fanów:)

EkspertFilmowy

Jedynym aktorem, którego aprobuje jako ewentualnie lepszego od Bogarta jest Peck, choć Bogart i tak był lepszy.

Humphrey_Bogart

Ależ Wy macie problemy. Ranking...

Ekranizacja

Ten ranking to porażka i ja radzę się nim nie sugerować , skoro pisarz Stephen King czy Bruce Lee i Elvis są w top 100 a tacy aktorzy jak Humphrey(435) czy Brad Pitt poza TOP.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones