Hunter S. Thompson

Hunter Stockton Thompson

8,2
77 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Hunter S. Thompson

Nie potrafię zrozumieć dlaczego żadne wydawnicto nie wpadło na pomysł by wydać w polsce książki tego pisarza. Przecież jest to osoba wybitna, pan Hunter stworzył własny styl pisania-"Gonzo". Byłbym bardzo szczęśliwy mogąc kiedyś przeczytać chociaż jedną z jego książek. Myślę że i wydawcy wyszli by na swoje np. wydając książkę "Rum Diary" przed premierą filmu w 2009(mam nadzieję) roku.

tpgosu

Jest "Fear and Loathing in Las Vegas" po polsku. Na więcej raczej się nie zapowiada... Sam film był przecież u nas przez jakiś czas zakazany. Hunter nie jest na typową, polską mentalność... myślę, że dopiero jak nasze pokolenie się zestarzeje, to coś się w tej kwestii zmieni.
A poza tym... czytanie Huntera jednak największą satysfakcje daje w oryginale. Przeczytałam kilka jego książek, artykuły, biografie... no i to polskie FaLiLV... jakoś brakuje w nim Huntera ;)

Blusiak

Dziennik Rumowy też został wydany. Mam obie jego książki wydane w polsce.

użytkownik usunięty
Blusiak

Był zakazany?

Tak czy inczej, jeżeli masz pod ręką linki do jego prac w oryginale, albo do książek, (poza las vegas i rumem) to give it to me baby!

Jeżeli mieszkasz w większym mieście, to w bibliotece coś powinno być. "Strach i odrazę w Las Vegas" czyta się znakomicie, o niebo lepsze od ekranizacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones