Hunter S. Thompson

Hunter Stockton Thompson

8,2
77 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Hunter S. Thompson

Napisałby mi ktoś, w jakiej kolejności powinienem czytać jego książki?

Kooper

lepiej późno niż wcale :D

1. Hell's Angels
2. F&L Las Vegas
3. F&L Campaign Trail '72

Oczywiście przy założeniu, że angielski perfect. A potem to obojętne, generalnie idzie mi o zasadę: klasyki chronologicznie a potem wszystko jedno.

nicknickovsky

Las Vegas zostało przetłumaczone na polski i jest to świetna książka. Campaign Trail'72 była dla mnie po prostu nudna (ale jest to, jak wiadomo mega subiektywne).

nicknickovsky

O teraz pytanko gdzie wg można zdobyć jego książki. Jedyną po polsku znalazłam na allegro za 50zł!

Natuska943

Chodzi o Hell's Angeles

Natuska943

http://www.dobre-ksiazki.com.pl/szukaj/hunter+thompson.html?gclid=CPL35oWfxsUCFe kGcwodazEAMw

Niestety, przetłumaczono tylko "Lęk i odrazę w Las Vegas" i "Dziennik rumowy". Angelsi pewnie będą następni, ale ich raczej nie zekranizują, w związku z czym pewnie trochę sobie poczekamy :)

Acz marzy mi się taki wykręcony making-of Hell's Angels, tylko na maksa luźno traktujący pierwowzór (bo inaczej wyjdzie jak "W drodze" - film o typku siedzącym pod ścianą i robiącym notatki).

nicknickovsky

Właśnie zrobiłam research i znalazłam tylko te dwie które wymieniłeś. Całe szczęście w mojej bibliotece jest Lęk i odraza w LA więc w poniedziałek biorę się za to :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones