Hyun-joong Kim

Kim Hyun Joong

7,9
273 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hyun-joong Kim

W 'The boys of flower' grał tak, że dałabym mu 3/10, ale w 'Playful Kiss' już był genialny ;D
Dlatego 10/10 ;D
Jak on to zrobił? Szkoda, że już nie gra w dramach ;c
Mam nadzieję, że jak już skończy służbę wojskową to znów zacznie grać ;D

Lenkaaa_93

Przesadziłam z tym 3/10 ;p
Po obejrzeniu całej dramy 'The boys over flower' dałabym mu 6/10 ;p

Lenkaaa_93

Uwielbiam go <3 W BOF też mi się podobał. Chciałabym obejrzeć z nim nową dramę,bo te dwie wyżej wymienione oglądałam już dwa razy ^_^ Czekam z niecierpliwością.

Sarsas

Czytałam, że być może niedługo zagra w nowej dramie, mam nadzieję, że to prawda ;D

Lenkaaa_93

W 2012 miała wyjść drama City Conquest, w której miał grać głównego bochatera. Niestety napotkała ona jakieś problemy i żadna stacja nie zgodziła się jej wyemitować, a szkoda bo zapowiadała się świetnie :C

Sarsas

Wiem, wiem xD
Czytałam xD
Podobno ma zagrać w nowej dramie z Lee Min Ho ( Jun Pyo z 'Boys over flower' ), ale to nie jest potwierdzona informacja więc możemy tylko czekać z nadzieją ;]

Lenkaaa_93

Ojej *_* Dzięki, że piszesz. Lee Min Ho, również jest świetny, także warto będzie czekać ^_^

Sarsas

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat to w którymś wątku o Lee Min Ho pisałam z kimś o tym xD

Sarsas

Możliwe, że Kim Hyun Joong zagra w 'Inspiring Generation' ;D
Umieram z niecierpliwości by się dowiedzieć prawdy, podobno to potwierdzone info, ale ciekawe ;D

Sarsas

Wiadomość pewna na 100% ;D huraaaaaaaaaaaa ;D <3333333333

Lenkaaa_93

Lenkaaa kochana jesteś :* Wielkie dzięki i dołączam się do hurrrraaaaa ! <3 ^_^

Lenkaaa_93

polecam fragment koncertu w Seulu http://www.youtube.com/watch?v=JmHuTHFIrgg ten wstęp robi wrażenie:)

katarzynaher

o.O Kim pod prysznicem?! ;o
<zgon> ;D
Faktycznie robi wrażenie ;] On jest cudny <3

dzięki, nie widziałam jeszcze tego ;D

Sarsas

Kto wie czy ona w tym stuleciu w ogóle poleci :D Coś czarno to widzę:/
Z Hyun Joong ma być nowa drama historyczna "Touching Times" :) Ma lecieć na KBS 2TV możliwe że jeszcze w tym roku po dramie "Secret" z Ji Sung.

Lenkaaa_93

Oj zgadzam się ;_; W BOF nie za bardzo go lubiłam , ale gdy tylko zobaczyłam go w Playful Kiss ...*o*
Czekam na kolejną dramę ;3
+ tak co do jego wyglądu to zdecydowanie lepiej wygląda w krótkich włosach niż w długich #-#

parableoflove

Przystojniaczek w Playful kiss xD
Chrupałabym

parableoflove

Dokładnie też go nie lubiłam w BOF i te włosy były okropne. Potem zobaczyłam playful kiss i zmieniłam o 180 st opinię:) Mega ciacho w PF

Lenkaaa_93

w BOF był sztywny jak pal w du... w playful słysząłam że tylko gorszy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones