Ian Hecox

Ian Andrew Hecox

7,0
22 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian Hecox

Myślę, że Smosh można potraktować już jako serial. ;)

Doylgaafs

Oczywiście, że tak, mimo, że jest tylko w Internetach ;)
Ja osobiście uwielbiam Smosha. Szkoda, że ma w Polsce tak mało fanów...

ma99ie95

Niestety Amerykańscy YouTube'rzy są mało popularni w Polsce, a szkoda bo u nas w rankingach subskrybcji na samej górze są sami zagrajmerzy (nie licząc niekrytego). Ja też oglądam Smosh, Tobuscus'a, Jacksfilms itd., ale nie znam nikogo kto by oglądał kogokolwiek z nich :/

Doylgaafs

Też nie znam nikogo oglądającego Smosha, to raczej ja wszystkich zachęcam :) Ludzie narzekają, że to jest po angielsku i nawet nie próbują oglądać. Jednak przekonałam się na własnej skórze, że wystarczy kilka odcinków, żeby zacząć rozumieć, co mówią. Nikomu się po prostu nie chce, więc popularność zyskują takie kanały jak NK.

użytkownik usunięty
ma99ie95

Smosh jest zaj*bisty xD Oglądam ich codziennie, i to prawda że mają w Polsce mało fanów. Gdyby ich filmiki były np. z Polskimi napisami to od razu by było więcej fanów :)

Niestety prawie nikomu się nie chce wysilić aby ich zrozumieć..

użytkownik usunięty
Doylgaafs

Znam wiele osób które nawet nie chcą się nauczyć, tylko chcą wszystko po polsku bo nie rozumieją.

Na YT jest co prawda kilka kanałów ze Smoshem po polsku, ale na każdym z nich jest co najwyżej 7 filmów (z czego ostatni dodany mniej więcej rok temu). Gdyby twórcy takich kanałów byli konsekwentni, nie zniechęcali się i dodawali ciągle nowe odcinki, może wtedy coś by z tego wyszło...

ma99ie95

Na YT powstał nie dawno kanał, nazywa się Hity amerykańskiego YT, na którym znajdziecie filmy Smosh'a wraz z polskim tłumaczeniem, osobiście się tym zajmuję i mogę was zapewnić, że za parę miesięcy znajdować się na nim będą wszystkie filmy (z co najmniej napisami pl) z głównego kanału amerykańskich komików

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones