Ian Hecox

Ian Andrew Hecox

7,0
22 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian Hecox

Smosh >>

użytkownik usunięty

Cóż, Ian i Anthony zasługują na uznanie. Zaczęli od filmiku który teraz by nie przeszedł na YouTube. Wcześniej YT dopiero się rozwijało, i lipsync do Pokemon Theme Song widniało na stronie głównej. Potem Mortal Kombat, Power Rangers, krótkie skecze, a teraz? Studio filmowe w domu, najbardziej subskrybowany kanał na YouTube, kilka innych kanałów spod nazwy Smosh, zarabianie na życie filmikami. Podziwiam ich, a jednocześnie uwielbiam. Nie ma dla mnie dnia bez Smosha. Są ze mną wszędzie - w domu na filmikach, nawet w autobusie, w moich słuchawkach jako The Legend of Zelda Rap (według mnie ich najlepszy filmik i najlepsza piosenka ze wszystkich w filmikach i tych wydanych na płytach). Gdyby Anthony nie miał pewnego dnia samochodu, Ian nie poprosiłby o podwiezienie ze szkoły do domu, nie byłoby Smosha. Znaczy, byłby, ale zapewne przez rok-dwa lata jako strona Anthony'ego którą kiedyś sam założył i zarabiał na niej z 10$ na miesiąc. Szkoda że Smosh nie jest tak znany w Polsce, zakładam że mało osób ich ogląda bo wydają filmiki jedynie po angielsku, i są tłumaczenia na hiszpański. Mi to nie przeszkadza, cieszę się że obejrzałem kilka lat temu Mortal Kombat Theme Song i poznałem geniusz tego duetu.

Gdyby Filmweb zrobił kiedyś tak jak jest na IMDB, gdzie w filmografii Anthony'ego widnieją wszystkie filmiki Smosha z YT i ich strony - ja bym się tym zajął. Dodałbym wszystko, może Smosh zebrałby więcej widzów w Polsce.

Też ich uwielbiam i żałuję, że w Polsce są tak mało znani (głównie dlatego, że każdy od razu zakłada, że nic z tego nie zrozumie).
Co do listy odcinków na Filmwebie - jestem jak najbardziej za i chętnie pomogę ;)

Przez jakiś miesiąc na Filmwebie była dodana przeze mnie strona Smosh'a, ale kiedy próbowałem dodać obsadę to ktoś chyba uznał, że coś jest nie tak i całą stronę Smosh'a usunął.
PS. Ja także chętnie pomgę w rozpowszechnianiu ich w Polsce :D Nawet myślałem o rozpoczęciu tłumaczenia ich filmów, ale często trafiam na słowa, których nie rozumiem.. W każdym razie może jeszcze spróbuję :)

użytkownik usunięty
Doylgaafs

Bo to chyba niestety tak jest na Filmwebie, podejrzewam jak by wydali DVD ze swoimi filmikami to miałoby szansę zostać.

Na YT powstał nie dawno kanał, nazywa się Hity amerykańskiego YT, na którym znajdziecie filmy Smosh'a wraz z polskim tłumaczeniem, osobiście się tym zajmuję i mogę was zapewnić, że za parę miesięcy znajdować się na nim będą wszystkie filmy (z co najmniej napisami pl) z głównego kanału amerykańskich komików

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones