Ian McKellen

Ian Murray McKellen

8,8
68 533 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian McKellen

Może być jak dla mnie słoniem , ale za rolę w WP otrzymuje ode mnie oskara i dożywotnie miejsce wśród niezapomnianych ról . Koniec i kropka. Czy i tu musicie wyklnąć go za to ,że przyznał się że jest gejem? I CO Z TEGO????? No pytam ? Zmieni to w jakiś sposób czyjekolwiek życie ? Zarazicie się ? Wybaczcie ale ręce opadają na polską mentalność.
Ja nie postrzegam go przez pryzmat jego seksualności - może kochać facetów i nic nam do tego - grunt , że będzie dla mnie zawsze niezapomnianym Gandalfem :P I kropka.

ALDIR

Polska to kraj rasistów i homofobów taka prawda! Ian to mega dobry aktor i nikogo nie powinno obchodzić jaką ma orientacje!

Nozix

Widzę ktoś jest obrażony na rzeczywistość, dodaj może jeszcze że morderców, hipokrytów oraz kłamców. Bo takie generalizowanie nic ci nie da.

ALDIR

Najwięksi rasiści w tym kraju to ci co krzyczą, że hetero to rasiści i homofoby. Przeczytajcie sobie, myślę, że warto w kontekście powyższej dyskusji https://www.lifesitenews.com/news/daughter-of-famed-sci-fi-author-reveals-sexual -horrors-she-suffered-growing/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones