Ian Somerhalder

Ian Joseph Somerhalder

8,8
10 930 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian Somerhalder

;) nigdy mi się nie podobał, chyba jestem odłamem natury kobiecej

AASIA21

Chcesz medala już teraz czy wysłać Ci pocztą?
;)

WhiteDemon

możesz wysłać pocztą, oby szybko ;]

AASIA21

Już się robi;)

AASIA21

Nie martw się. Mi on nie podoba się ani jako aktor (powiedzmy sobie szczerze, gra kiepsko), ani jako facet. Jest przereklamowany. Zakładamy klub antyfanek? :D

xena_4

jestem za xD najgorsze jest to, że Ian wcielając się w postać Damona gra tak, jakby uważał się za 8smy cud świata...Chciałabym go poznać, żeby się rzeczywiście przekonać, jaki on jest xD

AASIA21

No dokladnie. To mnie tez u niego wkurza. I to bardzo.

xena_4

im mniej takich ludzi na świecie, tym lepiej

AASIA21

No bez przesady. Tacy też są potrzebni na tym świecie. Przynajmniej jest ciekawiej...hehe

AASIA21

Ymm .. Czytałaś książkę? Damon uważa się tam za 9 cud świata xD Jednak irytujące jest to ze Ian gra tak słodko ... przecież Damon miał być morderca bez serca a nie słodkim gumisiem xD

xena_4

jestem za ;) soczewki wlosy na czarno zrobione , klata dla serialu wycwiczona supe aktor widzialam z nim tyle filmow .Robert P przynajmiej grac umie i jest tak samo przystojny jak Ianek tylko jest soba ;/

AASIA21

BRAWO ;)

AASIA21

dobrze wiedzieć, że jest jeszcze ktoś kto podziela moje zdanie. mnie jakoś nigdy szczególnie się nie podobał.

louisvuitton

Dokładnie, do tego płaski jak deska.

AASIA21

Średni aktor, średnio przystojny.

Evilminded

yyy a jaki ma być facet jak nie płaski:D? ( durnowate przekonanie mężczyzn, że kobiety wolą napakowane kaleki)

AASIA21

O co chodzi?
Fajna klata nie zaszkodzi;)

WhiteDemon

może wam się nie podobać ale co do gry się nie przyczepiajcie on ma by w w serialu arogancki i dobrze mu to wychodzi poza tym bravo dla was ze po jednym serialu oceniacie jego caly dobytek aktorski ...

AASIA21

Był fajny w Lost.Teraz te farbowane czarne włosy i blada twarz raczej urody nie dodają.Co do samego Damona,mnie na przykład wkurza. Można być aroganckim w fajny sposób npDean w Supernatural.Ian jest wyłącznie irytujący.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones