Ian Somerhalder

Ian Joseph Somerhalder

8,8
10 979 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian Somerhalder

Przepraszam ale nie wiem jakim cudem Ian znalazł się wyżej Leonardo DiCaprio, Jim Carrey, Woody Allen, Samuel L. Jackson....
Może i jest przystojny, ale spójrzmy prawdzie w oczy- nie umie grać. Ludzie (dziewczyny-nastolatki) oceniają go tylko za "pamiętniki wampirów" co jest nieobiektywne bo patrzą na postać jaką gra a nie na samo aktorstwo, wystarczy obejrzeć inne filmy z jego udziałem by zobaczyć jaki jest drętwy.

magda100

Które inne filmy? Może w The Sensation of Sight był drętwy? Albo w Changing Hearts? Albo w Rules of Attraction? W Marco Polo - nawet mogłabym się zgodzić, ale tam wszyscy byli drętwi.

magda100

zagadzam sie z magda100

magda100

zupelnie sie nie zgadzam o czym wy wogole mowicie ian drentwy obejrzalam juz wszystkie filmy w ktorych zagral oprucz Fearless bo nie moge nigdzie zinalesc i sie z wami niezgadzam

Alice_Cullen_22

a to teraz wiem, że dając mu 10/10 zrobiłaś to obiektywnie... God.

magda100

zgadzam się, jego aktorstwo nie jest na tak wysokim poziome żeby znajdował się na aż tak wysokim miejscu. Przedstawiłam ten temat w dyskusji powyżej .

magda100

Aktor jest młody, przystojny i na topie. Nikogo nie jara już podstarzały Leonardo DiCaprio czy Samuel L. Jackson. Ludzie przesiąknęli już tymi kultowymi staruchami, teraz czas na świeżość :)

candy_j

No i tu się pomyliłaś cukiereczku;)
Bo niektóre młode pi*dy nadal bardziej jara taki "podstarzały Leo" od takiego Iana;)
Mówię o sobie np.

WhiteDemon

Hahaha Twoja wypowiedź zdecydowanie na plus, ale jak pewnie wiesz większość kobiet jest na tyle płytka, że gra aktorska i doświadczenie w branży są nieważne na tyle, że aktorów ocenia się tylko pod kątem wyglądu. Więc m.in. ja tak mam ;d Wiesz, na przykład uwielbiam Johnny'ego Deppa, ale na rozkładówkach i w rankingach wolę oglądać Somerhadlera albo Pettyfera, bo są młodzi, świeży i ten rok zdecydowanie należał do nich. Do kultowych aktorów należą całe dekady, więc raz na jakiś czas powinni ustąpić miejsca młodszym :)

candy_j

Jasne;)
Tyle że, no akurat Somerhalder jest tylko 4 lata młodszy od Lea, więc znaczącej różnicy nie ma, jeśli chodzi o tę <młodość> heh.
Ale co do Pettyfera to się zgadzam absolutnie;)

WhiteDemon

Heh, Leo mógłby w filmach nieźle skopać tyłek tego lalusia. Fakt faktem, kiedyś laski też szalały za DiCaprio, ale on przynajmniej od samego początku miał talent. A Ian? No cóż. Jako świr daje radę (jak w Tournament), ale w innym rolach to już niestety tragedia. Dlatego nie ma co porównywać tych dwóch panów. To jak, jakby porównać Porshe z Fiatem....

xena_4

"To jak, jakby porównać Porshe z Fiatem...."

Something like that;)

WhiteDemon

Dokładnie. Mam tylko nadzieję, że nie zjawią się tutaj dziewczyny z naszego forum, bo inaczej będę miała przechlapane za takie porównanie.

xena_4

;)

WhiteDemon

Chyba lepiej zacznę już pisać testament XD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
.Invicta.

Doświadczenie, mówisz? Dowcip polega na tym, że Leo jako nastolatek grał już dużo lepiej niż Ian mając ponad 30 lat na karku. I co ty na to?

xena_4

a ja na to jak na lato;-) akurat Twoja opinia mnie teraz już najmniej interesuje skoro nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi. O gustach się nie dyskutuje więc zakończe ten bezsensowną rozmowę bo nie ma ona sensu. Pozdrawiam:)

.Invicta.

Uwielbiam ludzi, którzy nie potrafią przyjąć prawdy. Nawet jeśli bardzo boli. Zwłaszcza, że nie tylko ja tutaj oceniam Iana baaaaardzo nisko. Bywa ;D

xena_4

Mi natomiast jest przykro że próbujesz prowokować bardzo tandetnymi wypowiedziami, pownieważ jest nie jesteś dojrzałą osóbką:-) I nie będę więcej się zniżać do Twojego poziomu bo tak jak już napisałam, nie zamierzam Cię gnoić. Wykazałaś się dziecinnością bo już uprzedziłam, że o gustach się nie dyskutuje, a przynajmniej ja tak nie robię, i ani razu nie skrytykowałam Twojego, jednak Ty musiałaś się pochwalić jaka to Ty twarda jesteś:-) skoro dopięłaś swego - gratuluje. jeśli nie to próbuj dalej ale na moje komentarze nie licz bo nie mam czasu na "twarde" laski. Strzała;-)

.Invicta.

Rany boskie! Przecież ja nie prowokuję tutaj do kłótni. Tylko wyraziłam swoje zdanie i mam do tego prawo. Forum nie służy tylko ludziom, którzy o kimś, lub o czymś wypowiadają się TYLKO dobrze. Czasami będą zdarzać się też osoby, które nie będą się z Tobą zgadzały. Taka prawda. Tak samo, masz prawo do tego, by podobała się Tobie gra danego aktora. Jeszcze nie narodził się taki, który by dogodził wszystkim.

Jeśli w jakiś sposób Ciebie uraziłam, obraziłam, wkurzyłam, lub zrobiłam cokolwiek innego złego to bardzo PRZEPRASZAM. Naprawdę :)

xena_4

Laluś? Nie jestem sweetaśną nastolatką i nie zamierzam Cię "atakować" ale nie rozumiem Twojego punktu widzenia. To, że jest przystojny i wygląda tak jak wygląda to jego wina? Może i jest bohaterem jednego serialu, ale to nie znaczy, że w nim grać nie umie. Ponadto wychodzi mu to bardzo dobrze. A porównywanie go do Leo to właśnie jest poziom nastolatek o których wspomniałaś wyżej. Najpierw porównaj doświadczenie a dopiero potem osoby. Pozdrawiam

.Invicta.

A to, że nazwałam go "lalusiem", nie chodziło mi tylko o wygląd. Bo, jak mam mieć do niego szacunek, jako aktora, skoro gra coraz gorzej (prawda jest niestety brutalna), a poza planem, zachowuje się, jakby był niewiadomo jakim cudem świata. Wybacz, ale raczej nie widzę szansy, bym się do niego przekonała. A na początku jeszcze mi się wydawał w miarę fajny. No cóż....Bywa...

magda100

Odpowiedzieć ci na pytanie dlaczego ?? Bo każda kobieta marzy by ją ugryzł i tu nie ma do rzeczy jak on gra w innych filmach ;) Nie oszukujmy się ranking to tylko i jedynie zestawienie i najczęściej ludzie oceniają po wyglądzie taka jest nasza ludzka natura ;)

Ian <3

NikaDominika15

Jaka ludzka natura? Nie każdy patrzy tylko i wyłącznie na wygląd. To, że Ian jest ładny nie znaczy, że wszystko co związane z nim staje się od razu "super". I pozwól, że Cie poprawię: nie KAŻDA KOBIETA marzy by ją ugryzł, tylko jak już to WIĘKSZOŚĆ - nie przesadzajmy, nie każdy o tym marzy. I mogę się założyć, że większość to jeszcze dzieciaki, które po prostu napalają się na Iana, więc kobietami bym ich nie nazwała (nie obrażając tutaj nikogo). I nie piszę tego, żeby kogoś tutaj prowokować, czy wzbudzać jakąś kłótnie. Chodzi mi tylko o to, że trzeba umieć szanować zdanie innych. Tyle ode mnie, dziękuję i do widzenia :)

ineek06

Ja szanuję zdanie innych i potrafię się poprawić ;) No może nie każda ale większość ;) A co do tego oceniania po wyglądzie to chodziło mi tylko i wyłącznie o ranking w końcu wątpię by wszyscy którzy tu coś piszą znali się osobiście z jakimkolwiek aktorem czy aktorką z rankingu. Więc oceniamy po wyglądzie- oczywiście nie twierdzę też że wszyscy oceniają tu tylko urodę aktora bo są tacy co oglądali wszystkie filmy danego artysty. Na przykład ja w rzeczywistości nigdy nie oceniam po wyglądzie ale na stronie Filmweb często...

NikaDominika15

Racja, też tak często mam z Ian'em oglądnęłam tylko Pamiętniki Wampirów i i tak jestem dopiero w pierwszym sezonie. Ale dupa z niego niezła i dałam mu 10... Tak to jest, fajna dupa fajna ocena. Ian jest świeży i ludzie są jego ciekawi, Leo już się znudził i niektórym chce się nim już żygać, to maja opinia. Ale wiecie, ten uśmiech Iana jest zajebisty <3 I niestety oceniam go głównie po wyglądzie, bo, bądźmy szczerzy, jeśli jest przystojny facet nie patrzy się na jego grę tylko na niego.

magda100

ja dałam mu 8 może to trochę za dużo bo widziałam go tylko w pamiętnikach no ale każdy daje ile chce i ile uważa

PS: przyznacie że ma świetną mimikę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones