Ian Somerhalder

Ian Joseph Somerhalder

8,8
10 985 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian Somerhalder

A przepraszam za karygodny brak wiedzy, ale mi coś umknęło? Znaczy pytam, w czym on grał, co powinien obejrzeć każdy szanujący się kinomaniak, który chciałby zrozumieć, co robi wampirek na 31. miejscu? Wszakże pamiętam go z "Zagubionych" i ubolewałem nad tym, że zginął (zginęli prawie wszyscy i nad każdym ubolewałem, więc żadne wyróżnienie ;D), ale żenada mnie bierze. Spacey, Carrey, Smith, a nawet DiCaprio, którego facjaty nie znoszę, a powinien być nad tym całym Ianem wraz z całą resztą wymienioną wyżej.


Ogarnijcie się wreszcie ludzie. Nie mam także nic do Natalie Portman i do Johnny'ego(może tym razem dobrze napisałem imię) Depp'a, ale oni zajmują jakieś pomylone miejsca.

Według mnie ten pan powinien widnieć gdzieś w trzeciej setce. Tak całkiem obiektywnie pisząc.

pozdro!

fabcos

Dajcie sobie wreszcie spokój z rozpaczaniem nad tym głupim rankingiem! Naprawdę tak Was to boli? Poczekajcie trochę, minie popularność TVD, to Ian spadnie na niższe miejsce.
A z filmów z Ianem polecam Rules of Attraction ;)

Evarini

Shalom aleichem!

Jedna nieścisłość - to nie ranking jest głupi. Poza tym ranking to zjawisko socjologiczne, mnie bardziej interesują stricte osoby znajdujące się w nim, poszczególne. Na Portman nie wyleciałem z mordą i nie darłem się. Kulturalnie obejrzałem sztandarowe filmy z jej udziałem (wczoraj miałem oglądać "V jak vendetta", ale dźwięk się spieprzył chyba, więc nici z tego), a później spokojnie i lapidarnie zapytałem - "dlaczego?" I naprawdę. Ludzie chcą wiedzieć. Dlaczego? Najlepsze jest to, że nikt nie potrafi odpowiedzieć, dlatego nie ma spokoju z "rozpaczaniem na tym głupim(sic!) rankingiem"

fabcos

Właśnie dlatego, że ranking jest zjawiskiem socjologicznym i przejawia pewne, zmieniające się wciąż trendy, nazwałam go głupim. Bo nie ma sensu się tak nad nim rozwodzić, a takie tematy jak ten pojawiają się tu co chwilę.

Evarini

Nazywając ranking głupim, nazywasz tak również zjawisko socjologiczne. Jeżeli zjawisko socjologiczne jest głupie, to znaczy, że ludzie są głupi. :P

fabcos

Piękna interpretacja :D A ludzie są głupi w dużej części i czas się z tym pogodzić ;)

fabcos

Chyba ludzie macie zbyt mało własnych problemów, że rozdrabniacie się nad takimi sprawami. Każdy ma swój pogląd dotyczący Iana Somerholdera i wg mnie zasłużenie znalazł się na 31 miejscu. Jestem pewna, że tysiące ludzi w naszym kraju podzielają moje zdanie - co przekłada się na ocenę aktora.

:)

diamondbrandy

Dobra, to teraz padam na twarz.
I chyba nieprędko wstanę;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones