Ian Somerhalder

Ian Joseph Somerhalder

8,8
10 979 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian Somerhalder

Też bardzo przystojny.
Zajebiaszczo gra w pamietnikach wampirow. śmieszne teksty wali ;p
wyglada na wyluzowanego a nie jakiegos sztywniaka ...
10

olka19_19

abstrahując od tego, że jest powalająco przystojny, jest całkiem dobrym aktorem, z ciekawości obejrzałam parę filmów z jego udziałem. ale może jestem pod jego urokiem.
Przy tym Ian jest spoko gościem, zaangażowanym w problemy świata, kocha zwierzęta, ma dystans do siebie, dużo pokory, jest po prostu amazing :*

nj1987

pisze się amazing kurva

dawid10809

Przecież tak napisała, więc o co chodzi?

xena_4

ale nie dpopisalas slowa kurva

dawid10809

Bo mi sie nie chcialo ;DDD

xena_4

ja sobie zrobilem test osobowosci na facebooku i pierwsze co znalazlem to leniwy.I nie chcialo mi sie dalej szukac

dawid10809

Nie sadze, bys byl bardziej leniwy, niz ja ;)

xena_4

a trenujesz opie*daling i lozking

dawid10809

Czesto i gesto, kiedy sie tylko da ;P

xena_4

no to jestes poza konkurencja

dawid10809

No a jak ;D Bo jak mnie zlapie lenistwo, to nie ma zmiluj ;D Ja nawet potrafie w pracy sie opierniczac (wlasnie tam jestem i mam przerwe aktualnie).

xena_4

a jako kto pracujesz

dawid10809

Pakuję zamówienia w magazynie sklepu internetowego dla klientów. Praca w Anglii.

xena_4

a to opi*rdaling przy kazdej okazji, moze jeszcze praca w charakterze tesera lozek

nj1987

Też myślałam, że jest dobrym aktorem ale tak jak wspomniałaś to tylko jego urok. Gra jak drewniak.

olka19_19

Jest megaa przystojny.
Ale dla mnie to i tak zawsze będzie Damon.:)

Chocox

Dla mnie też ten aktor zawsze będzie Damonem. ;))
Jak go widzę.... ahhh. Pasuję do roli tego wampira ;)

SnowHoracy

Zdecydowanie. Ale wolę jego ,,złą wersje''.
Chociaż ta miłaa... mnie rozklejaa:D.
Nie mogę się doczekac kolejnego sezonu.:)

Chocox

Ja również czekam z niecierpliwością :D

olka19_19

Jest nieziemski...
Obejrzałam filmy z jego udziałem i uważam go za równie dobrego, jak przystojnego aktora.

julietta_fw

Całkowicie się zgadzam! Nie rozumiem, czemu niektórzy mówią, że jest beznadziejny-myślałam, że to ja się nie znam, ale no żeby nie wiem, z której strony patrzeć, beznadziejnym nie można go nazwać... Mam nadzieję tylko, że z upływem lat nie zestarzeje się za bardzo, bo tego wymaga jego rola w pamiętnikach, skąd chyba większość go kojarzy :)

aliccce

i zagrał w teledysku <3 http://www.youtube.com/watch?v=gi2bpWie3k4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones