Ian Somerhalder

Ian Joseph Somerhalder

8,8
10 979 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian Somerhalder

Jak w tytule jaki film z Ianem polecacie żeby oderwać sie od roli Damona w TVD

kasiunia_nr1

Polecam :
Weke
Puls
Życie jak dom
ostatni samarytanin
Faierpoof

kasiunia_nr1

Lost ;)

kasiunia_nr1

Lost
Wake
Puls

kasiunia_nr1

Żaden.

Madame_7

Madame, kocham Twoją szczerość :))

Ale jest w tym dużo prawdy, Ian w sumie jedynie jako Damon wypada naprawdę dobrze, niestety. Choć i to też może tak nie do końca;)
Reszta jego filmów/występów to najczęściej tak zwane nieporozumienie.
(Jedynie Life as House trzyma poziom )
Z całym szacunkiem, bo przecież bardzo go lubię:)

WhiteDemon

Może i tylko w roli Damona wypada dobrze ponieważ jego wszystkie filmy to niskobudżetowe gnioty ,ale jego kariera dopiero teraz nabrała rozpędu i stał się rozpoznawalny .Czytałam gdzieś że ma zagrać w filmie "Fifty Shades of Grey "z Emmą Watson .

missnikilove75

Ale w takim How to Make Love to a Woman zagrał już "po" Damonie i tam nadal był słaby, no wybaczcie. Poza tym, Ian ma tych ról naprawdę sporo i do tego zwykle są dosyć znaczące, więc i świeżynkiem wcale nie jest...

WhiteDemon

Niby jakich ?No nie ów że chodzi ci o te nisko budżetowe gnioty .Dopiero po TVD stał się sławny a o tym filmie to on powstał po 1 sezonie a dopiero teraz po 3 sezonie jego kariera ruszyła na przód.

missnikilove75

Y, chodziło mi o te gnioty;) i miałam na myśli ze w nich właśnie role Iana nie były wcale małe, więc co nieco można było wywnioskować...
Już nie mówiąc o ponownym pojawieniu się w Lostach w sezonie 6, kiedy to Ian już nie umiał zagrać Bonne'a, tylko zrobił z niego Damona bis...
Ech;)
I jak mogła ruszyć naprzód po 3 sezonie jak Ian ma po tym tylko 1 rolę - w Cradlewood, a i o tym ani widu ani słychu;)

WhiteDemon

Wcale nie bo ten film Cradlewood wcale nie wyszedł i nie wiadomo czy wyjdzie.Więc nie wierz czy ten film to gniot.

missnikilove75

No to tym bardziej "jak [jego kariera] mogła ruszyć naprzód" ?

missnikilove75

No właśnie, o tym mówię.
To jak "jego kariera mogła pójść do przodu"? Skoro na razie w miejscu stoi...

WhiteDemon

No poszła ponieważ teraz pracuje w wysokobudżetowym filmie

missnikilove75

Załamujesz mnie troszczkę takim spojrzeniem na sprawę rozwoju kariery, ale okej;)

WhiteDemon

Nie chodzi o to że gra w wysokobudżetowych filmach tylko o to że w TVD zrobiło się o nim głośno i może on przez to zostać wypatrzony przez jakiegoś lepszego reżysera.

missnikilove75

Dobrze powiedziane:"może";P

WhiteDemon

White, a się uśmiałam z tej rozmowy :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Dzielnie ją wytrwałaś, podziwiam :DDD

WhiteDemon

Tak, w tym filmie zagrał słabo, ale też w sumie to się za często w tym filmie nie pojawił :)
Ale co prawda to prawda, nie ma za bardzo filmów (poza małymi wyjątkami) w których zagrałby naprawdę dobrze xDDD

immortal13

No, w sumie to w tym "Turnieju" mu gra wyszła, tam takim psycholem był, ale za to sam film typowa strzelanka;)
I jeszcze "Żyć szybko, umrzeć młodo" też nieźle.
Bardzo lubiłam też swego czasu postać Bonne w Lostach, (tam właśnie 1 raz widziałam Iana i mi się cholernie spodobał;) potem oglądałam PW paczę O, Ian/Bonne - byś mój zaciesz widziała:))) ryczałam gdy ta postać umarła. Jednak potem, gdy w 6 sezonie obejrzałam nowe sceny z Ianem, to z przykrością muszę stwierdzić, że coś mu znów nie wyszło;) I jego Bonne się jakiś Damonowaty zrobił, heh.

WhiteDemon

"Turnieju" nie oglądałam, ale może obejrzę. A co do Boone'a to masz rację. Myślałam że tylko mi się taki inny wydawał :)
Ale ja tam go nie skreślam, ma potencjał i myślę że mógłby zrobić karierę, tylko te filmy w których gra są marne.

immortal13

Znaczy ja też Ianka nie skreślam, bez przesadyzmu;)

kasiunia_nr1

A mi się Ian podobał w Pulsie i Ostatnim samarytaninie. Filmy fajne i Ian wyglądał świetnie. Oglądałam Wake. Ale sam film średnio mi się podobał. Sam Ian wypadł nieźle ale fabuła nie specjalnie mi przypadła do gustu.

kasiunia_nr1

Dziś widziałam fragment Marco Polo w tv. Nawet, nawet.

Czysta_Serotonina

Hm, wymieniłyście akurat te filmy, gdzie Ian przeraża poziomem gry raczej...
Ostatni Samarytanin to w ogóle, scenariuszowo i realizacyjnie tragedia, Puls ciutkę lepiej ale nadal porażająco słabo.
A w Marco Polo to Ian był tak papierowy jak nigdy, zero emocji na jego twarzy...
PS. Czasem się zastanawiam, jak to możliwe że jakaś rola może być tak kompletnie inaczej odbierana przez różne osoby;)

WhiteDemon

Pewnie mnie zjedzą fanki Iana, ale jak dla mnie on we wszystkich rolach jest papierowy. Wymieniłam Marco Polo, bo bardzo mi się podobał w długich włosach i z kilkudniowym zarostem. :) Zdecydowanie jestem fanką jego urody, nie kunsztu aktorskiego (chociaż jako Damon jest dobry, może ta rola jest dla niego najłatwiejsza, bo najbardziej przypomina jego samego prywatnie?)

Czysta_Serotonina

3 dni i nikt cię nie zjadł :P będziesz żyć

immortal13

Kiedyś w jakimś wywiadzie wspomniał że lubi grać Damona (tego z 1 sezonu ) bo nie musi się dużo starać, wchodzi i jest sobą. Więc może masz rację xD

immortal13

W końcu jakby się przyjrzeć to ten uśmieszek w serialu ma identyczny jak i prywatnie. Podobny do Damona z gestów.

kasiunia_nr1

Lost
Żyć szybko, umierać młodo

kasiunia_nr1

Zdecydowanie "Changing Hearts" - może ciężki, ale wzruszający do bólu. Wyłam na nim, jak do księżyca - głośno. Może gdy to oglądałam pełnia była, nie wiem xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones