Ian Somerhalder

Ian Joseph Somerhalder

8,8
10 940 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian Somerhalder



W sumie nielogiczne ale jak wpisuje w google Damon Salvatore i widzę fotki to myślę ,,Wow'' a kiedy wpisuje Ian Somerhalder to myślę ,,No spoko''. A przecież to ta sama osoba i nie ulega wątpliwości, ze urodziwa.

IKnowWhatYouAre

Bo Damon to super przystojny i uwodzicielski niegrzeczny chłopiec- WAMPIR
A Ian to super przystojny aktor.
Poza tym Ian ma lat 33 a Damon 19.
Mam tak samo jak ty.

Redum666

Heh ale teraz się wycofuje bo obejrzałam inne filmy z nim i mi się podoba jako Ian też ;) Ma piękne oczy i uśmiech, zajebiste ciało ale tak naprawdę to najbardziej mi imponuje, że ma własną fundacje i jest zawsze życzliwy dla fanów i dziennikarzy, nie gwiazdorzy. Fajny facet, z dystansem i poczuciem humoru. No i umie nieźle bajerować z tego co wywnioskowałam po wywiadach z reporterkami. A na 19 lat to on nie wygląda. Czasem jak mu nawalą tego podkładu to wygląda na więcej niż ma.

IKnowWhatYouAre

Damon ma 23 lata, jeśli mamy być dokładni :) Znaczy się, 23 lata miał w momencie przemiany w wampira, więc logiczne, że cały czas tak wygląda :P

Pearl158

W momencie przemiany Damon miał 25 lat.

Kalina1710

Ile w takim razie lat miał Stefan? Czy to nie było tak, że Stefan miał 17 lat w momencie przemiany, a Damon był od niego o 6 lat starszy, czyli miał 23? Znaczy się, ja mówię o serialu, bo książki to czytałam ze 100 lat temu XD

Pearl158

Damon jest od Stefana starszy o 8 lat, tak więc Stefek w momencie przemiany miał lat 17. Tak jak Edward Cullen :))))

Kalina1710

Sprawdziłam właśnie na TVD wiki bo cały czas mi to nie dawało spokoju i już wiem :)
Damon się urodził w 1839 roku, a Stefan w 1846, czyli był około 7 lat od niego starszy. Katerina przemieniła ich w 1864 roku, czyli Damon miał 25 lat, a Stefan 18 :)
Ja w sumie sama nie wiedziałam dokładnie, jak to było XD

Redum666

"(...) Mam tak samo jak ty. "


Mam tak samo jak ty.
Tak samo!!
Miasto moje a w niiimmm ... ;D ;D :D

IKnowWhatYouAre

Mnie osobiście rozbraja jego spojrzenie.

sentia

mnie też *.*

IKnowWhatYouAre

Mam podobnie. Może dlatego, że Ian nosi dziwny zarost i brodę... hm. A Damon zawsze pięknie uczesany i genialnie ubrany. :)

TheTusiax

Aa i Ian często nosi dziwne kapelusze, które Damon by wyśmiał. :P :)

TheTusiax

Zarost i brodę? To czym jest zarost jeśli nie brodą? ;)

IKnowWhatYouAre

Ja mam dokładnie odwrotnie. :P Uważam Iana za przystojnego i naprawdę fajnego faceta, ale jak patrzę na Damona i jego wytrzeszcz... Meh. A Ian na swoich normalnych zdjęciach bardzo mi się podoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones